Akčný Speed Networking | Magazín 40plus

Akčný Speed Networking

Pripravujeme nový termín - na 7.5.2019.

Pripravili sme pre vás spoločný projekt magazínov akcnezeny.sk a 40plus.sk. V poslednom čase dostávame veľa požiadaviek na krátke a rýchle networkingy, ktoré by boli profesionálne vedené, cenovo prijateľné a výrazne by vedeli pomôcť vášmu biznisu.

Dovoľujeme si vás preto osloviť s Akčným Speed Networkingom, ktorý vám umožní predstaviť váš projekt a zároveň nájsť prepojenie s ďalšími ľuďmi.
Zároveň sa dozviete veľa informácií – pretože každý z týchto speednetworkingov sa bude niesť v znamení inej témy.
Váš biznis bude rásť a my sme nesmierne šťastní, že môžeme byť pri tom!

Vychytávka:
Spracujeme vám zoznam zúčastnených v elektronickej forme. Dobre naraňajkovaní už len šupnete databázu kontaktov do svojho systému.
Ušetríte čas a môžete začať okamžite a reálne spolupracovať.

Idete s nami do toho?
Termín: predpoklad 7.5.2019
Čo je v cene? Kávička/Čaj, voda, elektronický zoznam kontaktov priamo do vašej schránky a malá pozornosť.

Moderátorka Akčného Speed Networkingu: Martina Valachová

Martina sa celý život venuje obchodu a marketingu. Roky pôsobila na rôznych manažérskych postoch v slovenských i nadnárodných spoločnostiach ( ASCOM – finančná riaditeľka, BFX – obchodná a marketingová riaditeľka, ELESKO – riaditeľka pre marketing a komunikáciu, STARPRODUCTION – SLOVENKA – riaditeľka pre obchod a marketing… ). Posledné 2 roky vedie vlastnú agentúru a úspešne v rámci online tvorí content pre mnohé spoločnosti. Vytvára JUICY weby, ktoré sú nielen JUICY, ale majú i výborné SEO. Vedie Magazín 40plus a u nás akčných žien má na starosti obchodné procesy.

 

NAPÍŠTE NÁM na valachova@40plus.sk alebo si kúpte lístky priamo tu: https://tickpo.sk/detail/akcny-speed-networking-april-5294

Mohlo by vás zaujímať…

Mohlo by vás zaujímať