Mávala som také stavy, keď som si myslela, že už zbláznim. Dnes však žijem svoj sen. Nevzdávajte sa…

Ako si splniť sen?

Nie ako plnenú papriku… Volám sa Katarína Veselská a som alternatívna terapeutka, konzultantka v oblasti esenciálnych olejov a zdravého životného štýlu v Jemný dotyk – Terapia dotykom a prírodou. Som presvedčená o tom, že keď prestaneme veriť a snívať, prestaneme žiť. Vyprchá z nás neviditeľná sila, akýsi vnútorný hnací motor. Ako si splniť sen?

Hovorí sa, že sny sa neplnia. Plní sa paprika.

To, že ja osobne tento náš slovenský pokrm nemusím, je fakt. No nemá to nič spoločné s tým, ako som kráčala k uskutočneniu jedného môjho veľkého sna. A ten sen už dnes naplno žijem.

Bola to pre mňa dvojročná „jazda“, ktorá ma poriadne preskúšala vo veľa veciach. Či to dokážem, či tomu naozaj sama verím, či to má zmysel a jasný zámer, aký je vlastne môj cieľ…

Na začiatku vytvárania tohto sna stálo prianie. Pomôcť svojej dcére v časoch, keď prežívala veľmi náročné mentálne a emočné obdobie. Vtedy som ešte nemala ani tušenia, čo táto cesta pomoci prinesie mne samej. Nie jeden hlboký ponor do svojich vlastných útrob mysle a emócií, ktoré sa ukrývali ako tieň. Teda, ja som ich nedokázala vidieť. Len som ich roky cítila a mala ich plnú hlavu.
Vedieť „vrátiť“ sa späť do vlastnej rovnováhy.

Lenže prísť na to, čo je vlastne osobná rovnováha bola pre mňa cesta nového učenia sa a pochopenia. To totiž s logikou nemá podľa mňa nič spoločné. Určite to každý pozná a každý to rieši najlepšie ako vie a môže. Alebo aj nerieši, lebo nemá ani poňatia, že sa niečo pýta na svetlo sveta. Aby sme žili svoj vytúžený život. Všetci po tom túžime, len to má veľa rôznych podôb realizácie.

Keď som od svojej blízkej priateľky a dlhoročnej podporovateľky dostala tip na skvelú knihu od jednej špeciálnej pedagogičky, terapeutky a lektorky, neváhala som. Bola to kniha s názvom Vidím to jinak, od Mgr. Stanislavy Emmerlingovej. Zaoberá sa riešením neurovývojových porúch u detí a mládeže. Po jej prečítaní mi tiekli slzy ako hrachy, úplne ma to dostalo. Našla som sa totiž v tej knihe na veľa stránkach. Hlboko sa to dotklo môjho srdca a duše. Čo mi vtedy prišlo zaujímavé, cez to všetko som cítila úľavu, veľmi mi odľahlo.
Zrazu viaceré moje pocity a myšlienky začali dávať jasný zmysel a videla som, že z toho existuje cesta von.

Mňa osobne doslova zasiahla jedna konkrétna možnosť funkčnej terapie.

Terapia Access Bars. Nepýtajte sa ma prečo, neviem. Niečo ma ku tomu veľmi silno ťahalo. Začala som hľadať, čítať, pozerať videá. Fascinovalo ma to čím ďalej, tým viac. Až natoľko, že keď som objavila možnosť sa túto metódu rovno naučiť, neváhala som ani sekundu. Išla som do toho na plný plyn. Zážitok pre mňa bol už len samotný kurz. Pretože teória je jedna vec, no prax a osobná skúsenosť najviac.

Mávala som dovtedy stavy, keď som si myslela, že sa už zbláznim.

Bolo úplne jedno, v akom stave som bola, čo som robila. Hlavu mi šrotilo denne milión myšlienok. To nešlo ničím zastaviť. Nepomáhalo mi nič. Fyzická práca, hudba, pobyt v prírode, meditácia, cvičenie…. žiadna rada či tip mi nefungovali. Tu na kurze ma jednoducho a v priebehu pár minút doslova vyplo. Akoby niekto v mojom mozgu stlačil nejaký „čarovný gombík“ a myšlienky zastali a zmizli.

Po zhruba hodinovej masáži, ak to tak môžem nazvať, som vstala z lehátka a mala som pocit, že ma niekto vymenil. Plná energie, radosti, ľahkosti… a už po ceste domov, po skončení kurzu prišli moje prvé AHA momenty. Ja viem presne, čo a ako urobím. Odpovede týkajúce sa riešenia situácie s dcérou. Čo však bolo najúžasnejšie? Moja myseľ nič a nikoho nehodnotila. Ani na druhý deň som sa nezobudila s takým tým pochybovačným pocitom, kedy vás vlastné ego, alebo vesmír začne „pokúšať“, či to naozaj myslíš vážne. Pokoj a radosť v mojom vnútri pretrvávali.

Odvtedy ubehli skoro dva roky a môj život začal naberať úplne iné obrátky.

Nie len tým, že som postupne začala túto terapiu aj hneď aplikovať medzi blízkymi, začala som pracovať s ľuďmi a zbierať úžasné príbehy. No popritom všetkom som začala sama robiť zmeny vo svojom živote. Také, ktoré som dovtedy nedokázala. Začali sa mi meniť vzťahy, niektoré dlhotrvajúce zdravotné problémy sa začali vytrácať. A naopak, čoraz viac som sa začala približovať k vlastnej harmónii.

Čo klient, to jedinečná terapia a prežitok. No vidieť, počuť a čítať od ľudí spätnú väzbu na to, čo oni samotní počas terapie cítili,  aké malé či veľké zmeny vo svojich životoch robia, je pre mňa najviac. Zrazu človek objavuje rôzne možnosti riešení a s ľahkosťou ide za nimi. A život je oveľa príjemnejší a ľahšie zvládnuteľný.

Už vtedy sa mi v hlave vytvoril obraz mojej vlastnej oáze, kam ľudia prídu a kde sa budú výborne cítiť.

Priestor, v ktorom nájdu bezpečie, pochopenie, pomoc a podporu

Dokonca aj takí, ktorí majú komunikačný problém. Pretože Access Bars má počas terapie veľmi jednoduché pravidlá a klient počas nej nemusí robiť vôbec nič. Už len tým, že sám sebe človek túto možnosť dopraje, robí pre seba veľmi veľa. O ostatné sa už postará jemná, no silná a účinná terapia a vlastné telo.

Ako si splniť sen? 

Dva roky som pracovala aj sama so sebou a dnes si vás dovoľujem pozvať do oázy pokoja, relaxu, reštartu, jemných dotykov na hlave plnej vôní a nádherných esenciálnych olejov aj príjemnej metódy MIRACLE ESSENTIAL THERAPY. Práce vyskladaných esenciálnych olejov, ktoré sa postupne nanášajú na chrbát.

Vitajte v Jemný dotyk – terapia dotykom a prírodou

Neprestávajte snívať a podnikajte kroky k zhmotneniu vašich snov. Stojí to za to.

Katka

web stránka : https://jemny-dotyk8.webnode.sk/
FB stránka: https://www.facebook.com/Jemnydotyk

Mohlo by vás zaujímať