fbpx

Postaviť samu seba na prvé miesto môže vyzerať sebecky. Ba až drzo. Ale nie je to sebecké.

Bolo to krásne. Bolo to SooGooD. Víkendové podujatie SooGooD pre ženy. 

Už nech je zase jar a zopakujeme si to…

Už šiestykrát sme organizovali víkendovku tela a mysle. Minule sme ju osviežili novým názvom SooGooD a veruže sa to aj hodí. Dievčatá si opäť pochvaľovali a ja sa aj s lektormi teším, že aj v týchto časoch, keď sa plánovať takmer nedá, sa nám podarilo zorganizovať príjemné podujatie.

Tentokrát sme zašli do hotela Srdiečko. Naposledy som tu bola ako dieťa. Musím povedať, že hotel prekvapil. Pozitívne. Personál špičkový. Všetko robili so srdiečkom. Odporúčam vyskúšať. Najmä teraz na jeseň, nielen v zime. Krásne výhľady, možnosti turistiky a aj pekné wellness.

Víkendové podujatie SooGooD pre ženy. Pridajte sa k nám nabudúce

Každé naše podujatie štartujeme cvičením a potom po večeri príde zoznamovačka.

Táto zoznamovačka trvá niekedy aj hodinu a pol. Vždy chcem vedieť očakávania a zároveň sa z prítomných dám snažím vydolovať odpoveď na otázku, čo si na sebe najviac cenia. Je krásne pozorovať, ako síce s ostychom, ale postupne sa predsa len otvárajú. Dokonca mnohé povedia, že sa nikdy nezamysleli nad tým, čo si na sebe cenia. Stále tu boli len pre všetkých naokolo. Pre rodinu. Pre deti. Pre rodičov.

Postaviť samu seba na prvé miesto môže vyzerať sebecky. Ba až drzo. Ale nie je to sebecké. Je to potrebné. Pretože ak nedáme priestor samé sebe, tak nemôžeme očakávať že nám priestor dajú iní ľudia.

Víkendové podujatie SooGooD pre ženy. Pridajte sa k nám nabudúce

Aj týmto veciam sa venujeme počas SooGooD víkendoviek. Nie je to zďaleka len o cvičení a zdravej strave. Nela Sullens, ktorá je v realizačnom tíme od samého začiatku, je skvelá koučka zdravých návykov. A tam patrí aj postoj samej k sebe. Teda vlastne, ako Nela hovorí, tam to práve začína…

Okrem cvičenia a debaty o zdravej strave a návykoch máme vždy aj hosťujúceho lektora a tému.

Našou hosťujúcou lektorkou na tému Lepší zrak prirodzene bola Danielka Maťuchová z Provitalis. Danielka vedie kurzy na tému, ako si zlepšiť zrak cvičením a tiež je autorkou dvoch kníh. Dámy boli milo prekvapené, ako ľahko si vedia pomôcť aj v rámci dennej rutiny. Zrak máme len jeden. Treba si ho držať v zdraví. Tak aj o tom bola naša víkendovka tentokrát.

Kapsičky na túru...

Staráme sa aj o pohodlie žien a vždy pripravíme aj darčeky

Som rada, že už tradične sme mali postarané aj o pitný režim. Diva´s je skvelý v tom, že pri výrobe svojich drinkov myslí na to, čo my, ženy, potrebujeme. Ich vitamínová voda je unikátnym doplnením pitného režimu plného vitamínov. Ďakujeme teda opäť.

Aby sme počas nordic walkingu, ktorý tentokrát viedla skvelá Zuzka Zadrabajová, netrpeli prílišnou stratou energie, poprosila som Dušana Plichtu, aby nám odporučil niečo energetické a zdravé. Tieto kapsičky sú novinka v ponuke Powerlogy a padli na úžitok. Všetky dámy si pochvaľovali. Ak pôjdete na túru, tak skúste aj vy.

No a nabudúce to bude v hoteli Kontakt v Starej Lesnej. Buď v marci, alebo v máji. Závisí to od epidemickej situácie…

Víkendové podujatie SooGooD pre ženy. Pridajte sa k nám nabudúce
Cvičenie na zlepčenie zraku s Danielkou Maťuchovou

Ak máte chuť prísť a vyskúšať, alebo ak ste už boli a chcete si zopakovať, kliknite a vyplňte predbežnú rezerváciu. Nič vám neunikne a budete mať informácie medzi prvými.

Ešte raz ĎAKUJEM všetkým, čo boli. Skutočné stretnutie so živými ľuďmi si vážim čoraz viac.

Martina Valachová a SooGooD tím

Víkendové podujatie SooGooD pre ženy.

Pridajte sa k nám nabudúce. Vyplňte formulár o predbežnom záujme/rezervácii miesta


Korektúry k textu Stredný vek je časom zrelosti: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

Mohlo by vás zaujímať…

Mohlo by vás zaujímať