Líder vs. prísny šéf? Prísny šéf potrebuje vaše ÁNO počuť častejšie, ako by ste sami chceli.

Prísny šéf potrebuje vaše ÁNO počuť častejšie, ako by ste sami chceliLíder vs. prísny šéf? Prísny šéf potrebuje vaše ÁNO počuť častejšie, ako by ste sami chceli.

V poslednom čase sa veľa rozpráva o líderstve. Ale… Poznáte rozdiely medzi manažérom a lídrom? Kým prví spomínaní sú zameraní hlavne na výkon, druhí menovaní dbajú na otvorenosť a dôveru a viac sa sústredia na ľudí. Inšpiratívne príbehy skutočných lídrov (nielen) z podnikateľského prostredia vás pohltia na 4. ročníku podujatia DNA Lídra 2022.

Kto je líder?

Prísny šéf potrebuje vaše ÁNO počuť častejšie, ako by ste sami chceli. Je silne orientovaný na výsledok, vaša cesta za ním ho vôbec nezaujíma. A čo líder? Ten znesie a spracuje aj negatívnu odpoveď. Očakáva zdôvodnenia a teší sa z vášho progresu. Emocionálna inteligencia lídra je vysoká, voči svojim zamestnancom pristupuje aj ako psychológ. Práve cit a správna emócia mu umožňuje v tíme budovať pevné vzťahy a príjemné pracovné prostredie. Líder za vás nebude loviť ryby. Dá vám udicu a povie, ako ich máte loviť. Bude stáť pri vás, bude vám oporou, bude vysvetľovať a motivovať.  A vy pri ňom budete rásť.

Prísny šéf potrebuje vaše ÁNO počuť

Objavte v sebe lídra

Ste skúsený podnikateľ alebo ste na podnikateľskú cestu iba vstúpili? Zastávate pozíciu manažéra či ambiciózneho zamestnanca? Svoju túžbu po neustálom vzdelávaní, zaujímavých inšpiráciách a príjemnom networkingu uspokojíte na 4. ročníku podujatia DNA Lídra už 26. septembra v bratislavskom divadle Nová scéna. Na čo sa môžete tešiť?

Pozrieť videopozvánku.

4 talkshows, 8 hostí, viac ako 300 účastníkov

Vtipný moderátor Slávo Jurko sa na podujatí DNA Lídra porozpráva v štyroch blokoch s hosťami o rodinnom podnikaní, budovaní rešpektu, nezlomnej vôli, odvahe i pokore.

  • V prvej časti vyspovedá Mateja Krajčíka, bývalého futbalistu, aktuálneho manažéra siete 101 Drogerie, ktorý svoju dravosť a nezlomnosť nadobudnutú v športovej kariére pretavil aj do rodinného biznisu. O najstaršej rodinnej farme na Slovensku, láske k zemi a jej plodom porozpráva v prvom bloku talkshow aj ovocinár a majiteľ Emilových sadov Emil Schultz.
  • V ďalšej časti bude slovenský horolezec Peter Hámor zdieľať svoj príbeh o tom, ako zdolal všetky osemtisícovky sveta, čo ho k tomu viedlo a motivovalo a akú úlohu pri jeho výstupoch zohrala pevná vôľa.
  • V druhej polovici podujatia sa so svojimi vodcovskými schopnosťami pochváli uznávaný gastroenterológ Ladislav Kužela, ktorý niekoľko rokov riadil veľkú detskú nemocnicu a dnes úspešne podniká a hovorí s pacientom ako rovnocenným partnerom.
  • V záverečnom bloku Slávo Jurko vyspovedá speváčku Emmu Drobnú. Opíše svoje obrovské prekvapenie z víťazstva v  speváckej súťaži, ale prezradí viac aj o sláve a úspešnom pôsobení v showbiznise.

Atmosféra bude neformálna, vážne témy vždy vystrieda nadhľad a humor a o príjemnú zábavu sa postarajú vystúpenia umelcov v Divadle NS.

Kúpiť vstupenky

Lídri pre lídrov

Inšpiratívne príbehy a zaujímavých hostí prináša na podujatie DNA Lídra spoločnosť Poradca podnikateľa. PP je spoľahlivý partner a viac ako 30 rokov uznávaným lídrom v oblasti ekonomických informácií. Dešifrujeme hlavolamy zákonov, inšpirujeme, vzdelávame a organizujeme podujatia plné networkingu. S ľuďmi – pre ľudí.

Na www.dnalidra.sk nájdete podrobné informácie o podujatí a tiež možnosť zakúpenia lístkov.

V spolupráci s DNA lídra pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať