fbpx
Workshop Elegantná žena do 20 minút | Magazín 40plus

Workshop Elegantná žena do 20 minút

Pomôžeme vám zorientovať sa vo vašom vlastnom šatníku a tiež vás naučíme samolíčiť sa tak, aby ste boli každý deň elegantná a štýlová za 20 minút. Nemusíte si kupovať množstvo oblečenia. Možno máte doma poklady, ktoré nevidíte. Dnes je v móde SLOW FASHION a FRESH MAKE-UP. Ak sa naučíte základným postupom, verte, že časom ušetríte nemalé peniaze na zbytočných nákupoch oblečenia, ale i šminiek.

Dámy, ruku na srdce. Koľko času vám denne zaberie výber vecí? Koľkokrát rozmýšľate, či vám sukňa sedí a či sa hodí k saku, ktoré opatrujete v skrini, ale neviete s čím ho zladiť? A čo make-up? Závidíte kolegyni že je tip top upravená? Nie je to jadrová fyzika. Zladiť a správne namaľovať, aby ste boli elegantná na každý deň vás naučíme počas nášho workshopu. Urobte si čas pre seba. Naučíte sa trikom, ktoré vám neskôr ušetria hodiny.

STYLISTKA: ALEXANDRA VRÁBELOVÁ
VIZÁŽISTKA: ANNA FÚSKOVÁ
FOTOGRAF: FRANTIŠEK BODNÁR

Ako to bude prebiehať?

Prinesiete si kufor s vašim oblečením / stylistka Alexandra ho spolu s vami vytriedi. Vysvetlí vám, čo sa vám hod po stránke farebnosti, ale aj strihu. Každá sme iná a oblečenie nám môže vyzdvihnúť naše plusy a potlačiť mínusy. Ale aj naopak-často vyzdvihujeme mínusy a plusy zakrývame. Naučíme vás ako môže typ vašej postavy a vhodná skladba oblečenia spolu zahrať na výbornú.
Vizážistka Anka vám zase vysvetlí, ako sa nalíčiť do práce tak, aby to celé nezabralo viac ako 10 minút. Použijete vaše vlastné šminky, prípadne vám navrhne, čo by bolo vhodné zameniť, alebo doplniť.

Získate aj elegantné profilovky na sociálne siete od fotografa. 

Kto je Anna Fúsková?

Anna je riaditeľka OS Oriflame. Ako poradkyňa začínala v roku 2001, od roku 2007 direktorka obchodnej skupiny, momentálne Senior direktor, level vyššie.Má za sebou certifikované školenia: V roku 2013 kurz vizážistika a koloristika, akreditovaný ministerstvom školstva. V roku 2015 školila v projekte EÚ zamestnané ženy a ženy SZČO v oblasti vizážistiky a koloristiky pre ich lepšie uplatnenie na trhu práce

Kto je Alexandra Vrábelová?

Alexandra sa venuje stylingu už niekoľko rokov. Vedie vlastné workshopy a projekty. Absolvovala kurzy Fashion Stylist a Colour Stylist na londýnskej škole stylingu a spravila si akreditovaný kurz vizážistiky. Neskôr, keďže ju zaujímala problematika kapsulového šatníka, rozhodla sa doplniť si vzdelanie ešte o kurz Wardrobe Stylist.

Mohlo by vás zaujímať…

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová