Ďakujem všetkým ženám, ktoré som za celý svoj život stretol. Nie je to „obyčajná“ vďaka…

Všetkým Ženám môjho života

Ďakujem všetkým ženám, ktoré som za celý svoj život stretol. Nie je to „obyčajná“ vďaka, je to niečo skutočne výnimočné. Ženy majú v mojom živote kľúčovú rolu. Učia ma byť lepším mužom, otcom, synom, partnerom, priateľom.

Môžem sa tváriť akokoľvek, no žena cíti a vie, čo sa odohráva v mužovi na jeho ceste životom.

Moja najväčšia vďačnosť patrí mojej mame.

Je jediná, ktorá ma priviedla na tento svet v tejto dobe. Vďaka nej žijem, vďaka nej viem, čo je to láska. Vďaka nej viem, čo je bytostná dôvera. Dala, a snaží sa mi stále dávať to najlepšie, čo v sebe má. Moja hlboká poklona patrí nej.

Ak by som pokračoval ďalej vo vďačnosti, tak matku Zem nemôžem opomenúť, lebo všade naokolo, kde sa pozriem vnímam jej krásu.

Jej božské dary. Dýcham jej vzduch, kráčam po jej zemi, živí ma jej obživa, cítim jej srdce, vietor, vodu, oheň. Všetko, čo je tak neopakovateľné, stále iné, a predsa tak obyčajné a jednoduché, až mi z toho srdce šťastím plesá. Hlboká poklona patrí tebe.

Ženy môjho života, partnerky na ceste k osvieteniu, na ceste k celistvosti, na ceste domov.

Je toho tak veľa, čo ste ma naučili. Je toho tak obrovsky veľa, čo ste mi dali. Vaše prijatie, čistú lásku, podporu, odvahu aj odhodlanie kráčať stále vpred a byť lepším mužom, ako som bol včera. Takmer vždy ste mi ukazovali moju temnú stránku, cez ktorú ste ma učili posúvať vlastné hranice obmedzenosti a tvrdohlavosti. Vaša čistá láska mi pomáhala zlomiť putá dokonalosti a perfekcionalizmu. Dovoliť si viac byť. A plynúť životom v dôvere a oddanosti celku. Byť viac láskavým a súcitným mužom. Obrovská poklona patrí vám.

Ďakujem všetkým ženám sveta za ich čistú bezpodmienečnú lásku nám mužom.

Všetkým mužom, lebo bez vás by sme boli stratení. Bez spojenia mužsko – ženských  princípov by sme nemohli pochopiť celistvosť v tej čistej láske a prepojení. Láskyplná poklona patrí vám.

Ďakujem z celého srdca žene, ktorá stojí pri mne a plne ma prijíma takého, aký som. Vníma moju podstatu, skutočnosť toho kto som. Je to pre mňa najviac, čo muž môže dostať.  Moja čistá láskaplná poklona patrí tebe.

Moja cesta je iná, ako všetky navôkol, lebo som si ju dovolil naplno v pravdivosti žiť.

Iná tým, že som vstúpil do absolútnej dôvery a oddanosti životu, kde nachádzať skutočnú podporu a odhodlanie tvoriť svet skrze ľahkosť, dôveru, lásku, pravdu, mier a jednotu. Nie som jediný, no som jedinečný tým, aký som.

Preto aj vás podporím v tom, aby ste naplno a s úplnou božskou dôverou vstúpili do svojej sily a oddanosti vlastnej duše a celému bytiu. Aby ste pocítili tú skutočnú silu života, ktorú len život samotný môže dať.

Kráčam ďalej v pokojnom bytí a oddanosti životu. Naďalej tvorím cestu pre bytosti, ktoré sa odhodlajú vstúpiť do plnej pravdy vlastného bytia. Žiť tak život v šťastí, láske a milujúcom živote.

Žehnám čistou láskou všetkým ženám, nech majú v sebe láskyplnú silu milovať nás mužov a podporovať ich k im plnému celistvému bytiu.

S úctou a láskou Branislav Rybička.

Priatelia, Braňovi beží teraz kampaň na jeho 4.knihu.

Pozrite sa na možnosti a získajte knihu už v predpredaji. Viac informácií v linku:

Mohlo by vás zaujímať