fbpx

BOHATSTVO je pre tých, ktorí majú otvorené SRDCE a načúvajú mu. No niektorí ľudia sú HLUCHÍ…

Hojnosť. Pre každého znamená niečo iné. Pre niekoho je to finančné bohatstvo, pre iného sú to vzťahy či zdravie alebo množstvo príležitostí. Byť bohatý je túžba mnohých. Častokrát sa snažíme, robíme skutočne všetko, aby sme necítili dieru v našom živote, no úplná hojnosť neprichádza. Ako keby sme si museli vybrať, čoho môžeme mať veľa, a v niečom inom cítime nedostatok. Môžeme mať hojnosť života v plnosti?

Áno. Ak sa rozhodneme, že cestou hojnosti chceme ísť.

Ak dokážeme nájsť odvahu a pozrieť sa na svoje bloky a programy, ktoré nám v tom bránia. Ak chceme uvidieť aj naše tiene a nenecháme sa viesť podvedomými vzorcami, ktoré už poznáme –  namiesto nich sa otvoríme novým úžasom, ktoré naša myseľ dokáže vytvoriť. No najmä, ak sa necháme inšpirovať a viesť tými, ktorí si svoju cestu k bohatstvu života už prešli alebo ňou stále kráčajú a chcú so svetom zdieľať svoje skúsenosti.

Práve takíto úžasní ľudia budú súčasťou veľkolepej online konferencie Brána k bohatstvu, ktorá tu bude zaDARmo pre nás všetkých 7. – 11.10.2021, stačí sa len prihlásiť. Svetoví spíkri v oblasti mentoringu, osobnostného rozvoja, skúsení kouči, ktorí tisícom ľudí pomohli zmeniť životy a ukázali im cestu hľadania zdroja v sebe. Práve ten zdroj, naša vášeň, je kľúčom k hojnosti.

Hostiteľkou konferencie je Katarína Runa, motivátorka a sprievodkyňa na ceste za lepším životom.

Sama si prešla chodníkom chudoby a rastu v oblasti hľadania seba samej a svojich talentov. V súčasnosti obohacuje najmä ženy o svoje skúsenosti, pomáha im otvárať sa hojnosti vo všetkých oblastiach svojho života.

Medzi najväčšie osobnosti konferencie jednoznačne patrí Marie Diamond, popredná svetová transformačná líderka, ktorá svoje vedomosti o Zákone príťažlivosti prezentovala aj v známom dokumente Tajomstvo (The Secret), sa s nami podelí o zázraky manifestovania. Dr. Bradley Nelson, uznávaný odborník v oblasti prirodzených metód dosahovania blahobytu, autor knižného bestselleru Emočný kód (The Emotion Code) taktiež prijal pozvanie na konferenciu. Predstaví metódu uvoľňovania emočných blokov, ktorá nás zavedie na rýchlejšiu cestu ku všetkému, čo si želáme.

Slovenská a česká scéna mentoringu a osobnostného rozvoja je na konferencii zastúpená úžasnými spíkrami.

Andy Wilson, mentor, kouč a tréner v oblasti ľudského potenciálu a prosperity nám porozpráva o základných pilieroch finančnej slobody. Lilia Knousnoutdinová, lektorka transformačných programov, cestovateľka a úspešná podnikateľka, sa pozrie na našu zodpovednosť za to, čo tvoríme a ako tvoríme, do akej miery môžeme rozšíriť náš potenciál, aby sme boli čo najviac prospešní a zároveň sa otvorili blahobytu.

Lenka Lutonská, autorka knihy Energetic Selling & Marketing, popredná mentorka pre podnikateľky v Európe, bude rozprávať o odomykaní našej “zóny zázrakov”, ktorá je v našom vnútri a je cestou k splneniu všetkých želaní. Pavel Hirax Baričák, autor úspešnej päťdielnej série motivačných kníh Šlabikáre šťastia, vo svojej prednáške odpovedá na otázky o hojnosti v živote človeka, čo môžeme dostať a čo nie, jeho pohľad na hojnosť zdravia, vzťahov a materiálna.

Vedieť prijať hojnosť a vedieť ju vytvoriť častokrát súvisí s tým, aké je naše poznanie o nás samých.

Kto sme, čo nás robí šťastnými, kam smeruje naše myslenie. Spoznať sa a byť pravdivý k sebe je prvým krokom zmeny. Tu nám môžu pomôcť rôzne techniky sebaodhaľovania. Peter Sasín, odborník na Neurolingvistické programovanie (NLP) nám vo svojej prednáške odhalí tajomstvo Bohatej a Chudobnej mysle. O význame čísel v hojnosti nášho života z pohľadu numerológie bude rozprávať Lívia Danningerová, mentorka a koučka. Pavel Říha, online stratég a mentor, nám predstaví základné zákony prosperity, ktorých pochopenie nás naučí, že bohatstvo je samozrejmosť.

Mnohí z nás majú svoj životný príbeh zaujímavý už len tým, že dokázali premeniť svoju vášeň na úspešné podnikanie.

Aj takéto zdieľania sú inšpirujúce! Peter Švaral, ktorý sa z obyčajného chalana stal vďaka realizácii svojho sna na Fitshaker milionárom! Polyglotka a podnikateľka Lýdia Machová, ktorá krokom do neznáma otvorila bránu podnikania, a práve to jej prinieslo vytúženú hojnosť v mnohých oblastiach jej života.  Zuzka Koščová, spisovateľka a sprievodkyňa žien, sa s nami podelí o osobné skúsenosti dávania, prijímania a manifestácie. Alessandra Lanzafame, ktorá sa venuje energetickému podnikaniu, sa pozrie na tému hojnosti z pohľadu spirituálnych princípov. A mnohí ďalší úspešní ľudia a podnikatelia sa s nami podelia o svoj životný príbeh a znalosti toho, ako byť bohatý.

Bohatstvo je pre tých, ktorí majú otvorené srdce a načúvajú mu.

Niektorí ľudia sú hluchí, lebo nechcú počuť, iní nepočujú, lebo nevedia, čomu načúvať. Ak sa chcete dotknúť bohatstva svojho vnútra a plnosti života a chcete začať vytvárať hojnosť všade okolo seba, príjmite pozvanie od tých, ktorí to už vedia. Brána k bohatstvu je otvorená aj pre vás, a začína už vo štvrtok.

Viac informácií o konferencii a prihlásenie na  https://www.branakbohatstvu.sk/

 

Mohlo by vás zaujímať