SooGooD – víkendovka tela a mysle. Aromaterapia, výroba vlastného parfumu, Nordic Walking, wellness

Víkendový pobyt pre ženy SooGooD – víkendovka tela a mysle. Aromaterapia, výroba vlastného parfumu, nordic walking, wellness

Na konci septembra 2023 chystáme víkendový pobyt pre ženy SooGooD. Budeme sa rozprávať o význame aromaterapie, o jej liečivých účinkoch. Ako sa v aromaterapii nestratiť? Tiež sa pozrieme na liečivú silu bylín na podporu imunity, ale aj na obdobie menopauzy a pomoc prírody. A vyrobíme si aj personalizovaný parfum z čisto prírodných zložiek. A nie. Nebudeme len sedieť. V rámci víkendu máme tentokrát pripravený plnohodnotný kurz Nordic Walking so základným tréningom, ale aj prechádzkou k minerálnemu prameňu pod vedením certifikovanej inštruktorky Márie Benčatovej.  A, samozrejme, wellness hotela Kontakt a výborné jedlo k tomu. Poďme ale postupne…

Sila prírody…

Žijeme vo svete chémie. Plne som si to uvedomila, keď som robila podcast s Mirkou Števkovou, ktorá sa už roky venuje bylinkám, imunite, varí rôzne odvary, pripravuje elixíry zdravia a navyše sa výborne orientuje v esenciálnych olejoch a ich liečivých účinkoch. Preto som rada, že sa spolu s Mirkou pozrieme na možnosti, ktoré nám toto odvetvie dáva. Aj vďaka  sile prírody si môžete vytvoriť lepšie harmonizovaný život, ale, aj eliminovať mnohé choroby.

Bylinky a esenciálne oleje totiž vedia dobre vplývať aj na psychiku. A ako vieme, dnes skoro každý druhý človek trpí stresom alebo psychickou chorobou či nerovnováhou. V sobotu večer si vyrobí každá z účastníčok aj vlastný personalizovaný parfum bez chémie. Čisto prírodný, ale podmanivo voňavý.

Ako zistíme, čo by vám v prírodnej kúre padlo vhod?

Mirka používa prístroj iTOVi, ktorý v tom napomôže. Skener iTOVi kombinuje elektródy galvanickej odozvy kože (GSR), snímač tlaku, údaje o teplote ako aj technológiu Bluetooth na meranie malých zmien elektrickej vodivosti pokožky. Meranie pomocou tohto prístroja vytvorí personalizovaný report na základe merania frekvenčných bodov v ľudskom tele. Tento report Vám na mieru odporučí esenciálne oleje, ktoré sú vhodné v danom období iba pre Vás a tak Vám môže napomôcť rýchlejšie pocítiť na vlastnej koži výsledok zahrnutia esenciálnych olejov do života ako jedného z možných nástrojov pri sebepomoci na všetkých úrovniach.

Prečo eliminovať chémiu z kozmetiky a drogérie?

Viac nájdete v podcaste, ktorý som s Mirkou robila nedávno a pozrelo si ho už viac ako 23 000 ľudí.  Ak vás téma zaujíma, program s Mirkou na SooGooD víkendovke tela a mysle bude pre vás ako stvorený… Dole nájdete formulár.

Nordic Walking – kurz a prechádzka Tatrami

Niečo na tom Nordic Walkingu bude. Dlho sa o ňom hovorí, mnohí si aj palice kúpili. Ale, viete ho robiť správne? Poďte s nami na víkendovku  SooGooD a naučíte sa s palicami správne sa rozcvičiť, správne ich použiť pri chôdzi, ale aj správne vykonať záverečný strečing. Pod vedením certifikovanej inštruktorky Márie Benčatovej to spolu dáme.

Víkendový pobyt pre ženy SooGooD

V sobotu pred obedom absolvujeme 3 hodinový základný výcvik.

Naobedujeme sa a pôjdeme si skúsiť prax Nordic Walking. A to priamo do Gánoviec. Prepravíme sa spoločne autami a v lone prírody, v blízkosti minerálnych prameňov si urobíme zvyšok výcviku a spojíme to aj s informáciami o minerálnych prameňoch. Potom sa už oddáme wellnessu v hoteli Kontakt, ktorý je povestný super servisom a prístupom personálu. Nordic si ešte v nedeľu zopakujeme záverečnou rannou prechádzkou v Starej Lesnej…

To všetko v dobre naladenej skupine žien…

Víkendový pobyt pre ženy SooGooD. Pridáte sa?

Pridajte sa k nám v termíne 29. – 1.10. 2023 (je to termín volieb – vybavte si voličský preukaz a ráno odvolíme. Volebná miestnosť je neďaleko…)

Program SooGooD víkendovky:

Nordic Walking kurz pod vedením skúsenej lektorky Márie Benčatovej ( sobota dopoludnia 3 hodiny, popoludní 2 hodiny, nedeľa ráno hodina a pol).

Meranie pomocou prístroja iTOVi vytvorí personalizovaný report (informácie vyššie)

Prednášky o chémii v kozmetike a drogérii. Ako čítať zadnú stranu obalov na kozmetike? Čomu sa vyvarovať? (piatok a sobota večer)

Výroba personalizovaného parfumu pod vedením Mirky Števkovej (sobota večer)

Využitie wellness hotela Kontakt podľa otváracích hodín (piatok po príchode po 14:00 bazén a od 13:00 wellness)

a, samozrejme, nové priateľstvá…

Cena: 279€ (ceny reflektujú aktuálnu situáciu na trhu s cenami energií a potravín…)

Víkendový pobyt pre ženy SooGooD

Víkendový pobyt pre ženy SooGooD- Čo je ešte v cene?

Ubytovanie v dvojposteľových izbách HOTEL KONTAKT – Stará Lesná v piatok od 14:00 a možnosť využitia welness ešte pred oficiálnym programom, ktorý začne 17:00. Od 14:00 si môžete užiť bazén a potom do 17:00 wellness.

Strava: Piatok večera, sobota plná penzia (raňajky a večera švédske stoly, obed servírovaný), nedeľa raňajky – švédsky stôl

Later check-out o 11:00 – nedeľa

Čo so sebou? Ak máte správne palice na NW, budeme radi, ak si ich prinesiete. Ak nemáte, pripravíme vám ich k zapožičaniu. Zapožičanie palíc je v cene víkendovky.

Prihlásiť sa môžete nižšie – stále je možné čerpať aj rekreačný poukaz. A ak podnikáte, faktúra je uplatniteľná do nákladov… Jednoposteľová izba na vyžiadanie a v prípade voľnej kapacity: 25€ /noc – príplatok

Tak čo, uvidíme sa?

Ak to môže pomôcť vašej žene alebo kamarátke, pošlite. Zdieľajte…

Formulár na víkendovku tu:


Mohlo by vás zaujímať