Žiadne diéty, žiadne cvičenie, len ďalšie ďobnutie a tuk je fuč. Prišli na to vedci z NTU – Technologickej univerzity.

V boji s obezitou použili hydrogél vstreknutý do tukových zásob

Vedci v boji s obezitou použili hydrogél vstreknutý do tukových zásob

Tento týždeň bol plný dobrých správ, hlavne takých, ktoré sa týkajú nových vesmírnych nádejí pre náš svet. Čítala som informáciu, že by sme sa nemali báť covidu a vojny s Ruskom, ale skôr ekologických katastrof a vesmírnych energetických výbojov, ktoré nás v blízkej budúcnosti čakajú. Tak som sa potešila, že aj keby sa covid vytratil tak rýchlo, ako prišiel, a zažehnáme všetky svetové konflikty, vždy je čoho sa báť. Máme teda ešte nejaké istoty okrem daní a umierania, a to je strach, toho sa tak ľahko nezbavíme. Takže, nebojme sa, že by sme sa v budúcnosti nemali čoho báť, táto katastrofa je zažehnaná.

Báli sa aj obyvatelia Nových Zámkov, a to konkrétne, že ich unesú mimozemšťania.

Vraj tam videli UFO. Vznášajúci sa svetelný tanier bolo údajne možné zazrieť v pondelok podvečer nad hlavnou cestou medzi Novými Zámkami a neďalekou obcou Bánov. Tieto čudesné objekty si nevybrali len dolné zeme našej vlasti, nešli veru po „čípoš“ paprike, boli spozorované aj v iných oblastiach Slovenska. Obavy z príchodu mimozemšťanov na našu malebnú planétu zažehnal astronóm Ján Svoreň, ktorý tvrdí, že ide o satelity Elona Muska Starlink. No mne sa to nejak nezdá, pripomína mi to populárne filmy so superhrdinami.

Ktovie, či k nám neletí fešák Thor aj s jeho veľkým kladivom a všetkým tým bláznom bude klepať po hlave, žeby rozum dostali. Pán Svoreň prezradil, že takýchto čudných úkazov bude stále viac, lebo satelitov Starlink má pribúdať. 19. januára vypustil Elon Musk vyše 40 takýchto satelitov a ďalšie ešte plánuje vypustiť v krátkej dobe.

Takže, ak znovu uvidíte takéto „ufo“ alebo svetelný vláčik na oblohe či iné záblesky, netreba mávať ani vyskakovať, aby vás mimozemšťania radšej uniesli, ako sa tu trápiť každý týždeň s novými opatreniami, nepomôže to.

Mimozemšťania sa nekonajú.

Potvrdzuje to tiež profesor astronómie Avi Loeb, ktorý tvrdí, že mimozemšťania o nás ani nezakopnú, nakoľko sme isto podľa nich veľmi hlúpi na to, aby sme si vôbec zaslúžili akúkoľvek pozornosť. Harwardský profesor dokonca povedal, že mimozemšťania nemajú radi zelenú trávu a niekoľkokrát okolo našej planéty preleteli, ale nič ich tu nezaujalo, tak išli ďalej. Nuž, možno iba nemali zmysel pre humor a proste to tu nepochopili. Inak tomu nerozumiem, veď je u nás na planéte toľko skvelých vecí.

Napríklad také vínko, to je zázračný liek na všetky choroby.

Už to zistili aj epidemiológovia, ktorí prišli s informáciou, že látky obsiahnuté v červenom víne znižujú riziko infekcie vírusom SARS-CoV-2. U osôb, ktoré vypijú päť pohárov vína týždenne, je riziko nakazenia vírusom, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, o sedemnásť percent nižšie. Ale u osôb, ktoré konzumujú pivo, je, naopak, o dvadsaťosem percent vyššie. Vyplýva to z rozsiahlej analýzy dát získaných z Biobanky Spojeného kráľovstva. Jediným riešením je piť víno v tejto náročnej „kovid-dobe“ a pivo v lete, keď väčšina opatrení opäť vymizne.

Pre zlé jazyky, ktoré tvrdia, že z alkoholu sa priberá, prišla tiež úžasná správa z Technologickej univerzity Nanyang (NTU)

Tu v boji s obezitou použili hydrogél vstreknutý do tukových zásob. Kombináciou svetla a metabolickej funkcie odbúravajú tuk zvnútra organizmu. Žiadne diéty, žiadne cvičenie, len ďalšie ďobnutie a tuk je fuč. Prichádza evidentne éra injekcií, ďobnutie proti kovidu, ďobnutie proti obezite, ďobnutie proti všetkému, hádam z toľkého ďobania neosprostieme. Ale asi je to aj tak jedno, veď podľa mimozemšťanov sme sprostí už teraz.

Radšej sa tým netrápme a dajme si pohár červeného vínka, buďme zodpovední!

Vaša Eva Czermak

Aktuálne správy z domova a zo sveta

P.S 2: Ak ste sa dobre zabavili, neokúňajte sa. Pošlite tento text vašim priateľom. Skrátka, zdieľajte…

Všetky správy FTIPNÉHO prehľadu za uplynulé obdobie nájdete tu: #právesaNEstalo

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

Mohlo by vás zaujímať