fbpx

Kadek stratila zamestnanie, no nevzdáva sa. Aby ale mohla uživiť rodinu, potrebuje malú pomoc…

Balijčanka Kadek Astiti potrebuje kúpiť šijací stroj, aby mohli s rodinou prežiť… Aj 5€ pomôže…

Včera som si všimla na sociálnej sieti výzvu od Katky Serinovej, ktorá tu i tam prispieva aj do nášho magazínu. Vo svojej výzve chce Katka pomôcť žene z Bali… Čo ju k tomu vedie a ako môžete prispieť aj vy?

Prosba o prejav spolupatričnosti

Zoznámte sa s Balijčankou Kadek Astiti. Poznám ju. Pracovala v reštaurácii môjho známeho v Amede. Bali je zavreté už od apríla 2020 a žiadni zahraniční turisti odvtedy neprišli. Kadek stratila zamestnanie, ale nevzdáva sa. Chcela by si kúpiť šijací stroj, aby mohla pracovať z domu a niečo zarobila. Má dve malé dievčatká vo veku 6 rokov a 3-mesačné bábätko. Manžel tiež prišiel o prácu v turizme. Jediné, čo mu zostalo, je rybárčenie, ale úlovok nie je nikdy zaručený. Občas úlovok predá, občas nemajú ani na jedlo.

V rámci nášho občianskeho združenia, v ktorom podporujeme podnikavé ženy, ktoré sa nevzdávajú, by som chcela Kadek pomôcť a prispieť jej na šijací stroj. Potrebuje 260€ (4500000 IDR), aby si ho mohla z kúpiť z druhej ruky, čo to zarobiť a zároveň sa starať o svoje malé dcérky.

Pokiaľ by ste rady prispeli Kadek na šijací stroj, pošlite akúkoľvek sumu na účet združenia Klub podnikavých žien o.z. vo FIO banke SK9883300000002201975444. Do poznámky dajte Kadek…

Z celého srdca vám ďakujem, aj 5€ pomôže.

Katarina Serinová, predseda Klubu

Potrebná suma je vyzbieraná! ĎAKUJEME

Mohlo by vás zaujímať