Osvojte si základy numerológie a obnovte harmóniu vo vašom živote na kurzoch s Katarínou Čičmancovou

Záver roka 2022 podľa numerologičky
Foto: Milan Lahučký

Osvojte si základy numerológie a obnovte harmóniu vo vašom živote na kurzoch s Katarínou Čičmancovou

V dnešnej rýchlej dobe hľadáme usmernenie a pochopenie viac než kedykoľvek predtým. Či už sa stretáme s výzvami v partnerských vzťahoch, pracovnom živote, osobnom rozvoji alebo výchove detí, numerológia môže byť kľúčom k objaveniu skrytých odpovedí. Odpovede môžete nájsť v mojich kurzoch, ktoré vediem už štrnásť rokov a neustále ich zdokonaľujem. Sama sa numerológii venujem už takmer 25 rokov a obrátili sa na mňa tisíce klientov. Osvojte si základy numerológie.

Na základe svojich životných skúseností a riešenia problémov klientov som pre vás vytvorila dva transformačné kurzy, ktoré vám môžu pomôcť na ceste k lepšiemu pochopeniu seba samých a vašich najbližších.

Základy numerológie a harmónia vzťahov podľa čísel

Tento kurz je navrhnutý pre tých, ktorí túžia po hlbšom sebapoznaní, chcú nájsť svoju životnú cestu a  zlepšiť svoje medziľudské vzťahy. Osvojíte si základy numerológie, ktoré postupne budete rozvíjať na príkladoch z vašich životov, súčasného diania vo svete, ale aj histórie.

Väčšina ľudí sa na numerológiu obracia v období, keď im je najhoršie, s potrebou riešiť seba a svoje partnerské vzťahy.

To bol prípad aj mojej poslucháčky Renátky, ktorá prišla do kurzu vyriešiť svoj dlhodobý problém s neúspešnými partnerskými vzťahmi, ktoré nezvykli trvať dlhšie ako pol roka. Počas kurzu zistila, že sa jej do života neustále vracia typ mužov, ktorí nemajú záujem o vážne vzťahy. Renátka vďaka numerológii pochopila, aké sú jej potreby ohľadne partnera a akú chybu v minulosti ohľadne komunikácie s nimi robila. Na kurze sa naučila z čísel vyčítať vzájomnú kompatibilitu so svojimi partnermi, ale aj plánovať rôzne životné udalosti. Rovnako sa naučila z dátumu narodenia čítať, v akom období je vhodné riešiť určité životné situácie, kedy sa zamerať viac na kariéru, osobný rozvoj či rodinu a ako čo najlepšie rozložiť svoju energiu, aby sa postupne plnili všetky jej ciele. Časom pochopila aj to, aký typ mužov jej pre ňu prijateľný.

Poznatky z kurzu určite zúročíte aj v zamestnaní, alebo vo svojom podnikaní. Moji poslucháči zvyknú numerológiu používať napríklad pre porozumenie či výber svojich obchodných partnerov alebo zamestnancov. Pomáha im voliť správny spôsob komunikácie a vyhnúť sa potenciálne problémovým osobám. Už so znalosťami základov numerológie si budete vedieť vybrať správny termín na podpis dôležitej zmluvy, alebo zvoliť vhodné obdobie pre rozširovanie firmy.

Ako myslí a cíti vaše dieťa

Pre rodičov a starých rodičov, ktorí sa snažia lepšie porozumieť svojim deťom, ponúkam kurz, ktorý otvára dvere k lepšiemu chápaniu generácie narodenej po roku 2000. Poslucháčka Lucka, matka troch detí, so mnou po kurze zdieľala svoje skúsenosti ako využíva numerológiu pri výchove. Luciu dlhšie trápilo, že jej deti majú problém spolu vychádzať, lebo najmladšia dcéra obmedzovala starších súrodencov. Nebavili ich krúžky, na ktoré boli prihlásené. Vďaka numerológii pochopila správanie svojej dcéry a objavila aké predpoklady majú jej deti v rôznych oblastiach, čomu aj prispôsobila ich aktivity. Deti sa tak teraz vybraným oblastiam venujú radi aj mimo krúžky a na spoločných záujmoch sa spolu učia spolupracovať. Lucka tiež spoznala energiu svojich detí a rozmiestnila ich v izbe tak, aby každé z jej detí malo svoj dostatočný priestor na sebarealizáciu vzhľadom na ostatných súrodencov.

Na tento kurz sa môžete prihlásiť aj vtedy, ak nemáte o numerológii žiadne poznatky. Je špeciálny v tom, že sa venuje primárne deťom a mládeži, preto je vhodný aj pre učiteľov či výchovných poradcov, ktorí pomáhajú mladým pri smerovaní ich kariérneho života.

Prečo sa pridať?

Moje kurzy sú viac ako len lekcie, je to priestor, kde sa stretáva komunita, môžete klásť otázky a diskutovať. V rámci 15 online stretnutí (45 interaktívnych online hodín) plných praktických cvičení, dostanete príležitosť nielen učiť sa a rozumieť číslam, ale aj aplikovať naučenú teóriu na príkladoch z reálneho života. Získané vedomosti potom už sami  využívate v každodennom živote.

Nečakajte, pridajte sa. Objavte, ako môžu čísla na vás vplývať a zmeniť váš život k lepšiemu. Či už sa snažíte nájsť svoje  vlastné smerovanie, alebo chcete vaše deti usmerniť a sprevádzať ich na ich vlastných cestách života.

Škola numerológie NUMERO vám môže ukázať cestu k jasnosti, pochopeniu a harmónií.

Teší sa na Vás

Katarína Čičmancová

Základy numerológie a harmónia vzťahov podľa čísel – kurz bude vždy v stredy a začína už 6. marca 2024 o 18:00 ONLINE.

Ako myslí a cíti vaše dieťa – kurz bude vždy v utorky a začne 12. 3. 2024 o 18:00 tiež ONLINE.

Pozrite si aj…

S Katkou Čičmancovou som i tento rok pripravila tradičný rozhovor o tom, čo hovoria čísla…

Martina Valachová – ODznova podcast

Mohlo by vás zaujímať