fbpx

SÚŤAŽ O DVE SADY KOZMETIKY YVES ROCHER – Získajte sadu z rady Anti-Age Global

SÚŤAŽ O DVE SADY KOZMETIKY YVES ROCHER – Získajte sadu z rady Anti-Age Global

Čo je to Anti Age Global kozmetika?

Odborníkom na rastlinnú kozmetiku z YVES ROCHER sa podaril nevídaný úspech, keď dokázali premeniť prírodnú silu pupeňov na skutočnú aktívnu zložku. Vyvinuli Anti-Age Global prípravky, ktoré sme testovali aj v našej redakcii. Chceme sa s vami podeliť o informácie, ale zároveň vám umožniť získať dve sady v súťaži.

SÚŤAŽ JE UZATVORENÁ – ďakujeme.

Testovali sme novinku od YVES ROCHER v redakcii a takto to dopadlo.

Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorkaPo vyskúšaní radu Anti-Age Global od Yves Rocher som priam nadšená, konečne som našla kozmetiku, ktorá spĺňa moje požiadavky. S ohľadom na zrelú pleť potrebujem taký typ kozmetiky, ktorá pleť dostatočne vyživí, ale po aplikácii nebude mastná. Sérum (denné aj nočné) sa výborne rozotiera a krémy, hoci sú „hutnejšie“, nezanechávajú mastný film na pokožke.

Pleť mám rozjasnenú, živšiu, jemnejšiu, drobné vrásky úplne zmizli a krémy, navyše, krásne voňajú, čo je pre mňa ďalší benefit!

Nela Sullens

Som prívrženkyňa zdravia a čím bližšie k prírode, tým lepšie. Aj v starostlivosti o pleť vyznávam túto filozofiu, a preto som značku Yves Rocher objavila už dávnejšie a som s produktami aj výsledkami nadmieru spokojná. Aj z tohto dôvodu ma potešila možnosť otestovať úplne novú sadu Anti-Age Global, pretože boli súčasťou aj vysoko regeneračné séra  ̶ osobitne na noc aj na deň, ktoré som doteraz v starostlivosti o pleť nezaraďovala. Vedela som už dlhšie, že moja pleť by to zrejme už ocenila a potrebovala.

A práve tento rozdiel hodnotím ako významný krok, vďaka čomu je moja pleť doslova vyživená a pružná, na pohľad rozjasnená a na dotyk omnoho hebkejšia, ako bola predtým. Všetky zložky sa dobre vstrebávajú a nezanechávajú moju pleť mastnú. Ešte hodnotím veľmi pozitívne jemné a svieže vône produktov, ktoré mne osobne vyhovujú a z ranného a večerného ošetrenia mi doslova vyčarili rituál, na ktorý sa teším. Hoci sa mi podobná rutina zdala predtým nezáživná. Z mojej strany veľké ďakujem.

Martina Valachová

Priznám sa, že s kozmetikou som opatrná, pretože som mala v minulosti problémy a niekedy až alergické reakcie. Keďže som v januári práve dopoužívala pleťovú kozmetiku, podujala som sa skúsiť rastlinnú sadu od YVES ROCHER. Súčasťou mojej dennej rutiny je od istého veku aj sérum. Veľmi kvitujem, že bolo súčasťou testovacej sady, a k tomu zvlášť denné a zvlášť nočné, ktoré je, ako som sa dočítala, dokonca dvojfázové.

Aj keď si potrpím na pravidelnú starostlivosť o pleť ráno aj večer, nechce sa mi čakať dlhé minúty v kúpeľni. Preto som veľmi uvítala, že sérum sa veľmi rýchlo vstrebalo a hneď na to som mohla použiť krém. Som veľmi milo prekvapená. Pokožka tváre je vypnutá a aj napriek tomu, že mám mastný typ pokožky, pleť nevyzerá premastená.

Chcete sa zapojiť do súťaže o dve sady kozmetiky YVES ROCHER?

Pozrime sa najprv na to, čo je to Anti-Age Global kozmetika. A čo je základom jej kvality a úspechu.

Ako sme písali v úvode, tak odborníkom na rastlinnú kozmetiku z YVES ROCHER sa podaril nevídaný úspech, keď dokázali premeniť prírodnú silu pupeňov na skutočnú aktívnu zložku. Pri hľadaní riešenia problému starnutia pokožky sa inšpirovali gemmoterapiou, inak prezývanou aj vedou o pupeňoch rastlín.

Pupeň tvorí pozoruhodnú časť rastliny, pretože má schopnosť vytvárať ktorýkoľvek ďalší rastlinný orgán: list, koreň, stonku i kvet. Vo svojom jadre obsahuje všetky základné prvky potrebné pre život a vývoj rastlín: vitamíny, minerály a mnohé ďalšie živiny.

Čo je to Anti Age Global kozmetika?

RASTLINNÝ NEKTÁR Z PUPEŇOV ORGOVÁNU.

Nektár z pupeňov pôsobí v jadre buniek a výrazne prispieva k ich obnove. Je základnou zložkou radu Anti-Age Global, ktorý upravuje všetky známky starnutia na povrchu pleti, zjemňuje a zároveň preniká do hĺbky pokožky.

Noc ako pomocník pri regenerácii pokožky

V roku 2021 sa v Yves Rocher, s cieľom pokročiť vo vývoji radu Anti-Age Global, začali zaoberať fázami spánku. Množenie buniek je v priebehu noci na maxime, metabolická aktivita je vysoká a účinné látky najrýchlejšie prenikajú do jadra pokožky. Preto je nočné sérum produkt s vysokou koncentráciou účinnej látky (rastlinný nektár z pupeňov orgovánu) s penetračnou textúrou.

DVOJFÁZOVÉ REGENERAČNÉ SÉRUM

Pri vývoji dvojfázového regeneračného séra na noc sa výskumníci zamerali na vylepšenie textúry, aby mohol nektár z pupeňov čo najlepšie splynúť s pokožkou. Galeniká, prírodné liečivá, vďaka obsahu oleja jednoducho prenikajú do pokožky a prekonávajú kožnú bariéru až k hlbokým vrstvám.

Čo je to Anti Age Global kozmetika?

Kľúčovú súčasť tejto receptúry preto tvoria vzácne rastlinné oleje YVES ROCHER.

Teraz už viete, čo je to Anti-Age Global kozmetika. 

Krásny deň so zdravou pleťou!

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

 

Mohlo by vás zaujímať