Robo PAPP: Múku máme od farmára alebo si ju melieme sami. „Zrazu“ mi zmizla aj celiakia. Zázrak?

Robo PAPPRobo PAPP: Múku máme od farmára alebo si ju melieme sami. „Zrazu“ mi zmizla aj celiakia. Zázrak?

Robo Papp je známy spevák, ktorý za posledné roky zmenil svoj život. Stravuje sa aj z rodinou zdravo, dokonca si pečie chlieb a melie vlastnú múku.

Vedeli ste ale, že ako chalan bol šikanovaný?

Spolužiaci ho zatvárali do skrinky na chodbe. Ako to riešil? A ako pozerá na dnešné formy šikany?  Prečo už neholduje obžerstvu, alkoholu a cigaretám? Čo pre neho znamená láska? A spieval by na pohreboch?
Rozhovor, ktorý začal nevinne, poodhalil toho dosť veľa. Miestami je aj, dovolím si tvrdiť, vtipný…

Robo Papp spomínal aj to, ako kedysi trpel na celiakiu.

Bol samá vyrážka a na toaletu musel odbehnúť niekedy aj 20 krát za deň. Odkedy majú spoľahlivý zdroj múky a obilia, celiakia už nie je. Aj alergia sa vytráca… Zázrak? Viac v rozhovore…

Ak sa vám rozhovor zapáči, pošlite ho ďalej zdieľaním… Ďakujeme.

Stretnime sa naživo…

Začali sme sériu živých podujatí v Bratislave. Tentokrát budem mať 2 hostí. Prof. Štefana Hrušovského a mentorku Henrietu Hudecovú. Téma: Ako sa zbaviť zlozvykov a nevyhovárať sa na gény. Ako si zaviesť nové zmeny a návyky do života?

Link na podujatie ODznova-VSTAŇ!, ktoré spomínam na záver rozhovoru, ktoré sa uskutoční 25.1.2024 nájdete tu:

https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/odznova-vstan-ako-sa-zbavit-zlozvykov-a-nevyhovarat-sa-na-geny-37349/

K dispozícii sú posledné 4 lístky…

Na február pripravujem ďalšie živé stretnutie s hosťami: Jozef Banáš a Doda Lednická. Téma: Ako si nenechať ukradnúť sny bez ohľadu na vek či zdravotný stav… ( ak chcete informáciu, pošlite mi mail na valachova@40plus.sk a pošlem vám link…)

Ďakujem, že vás to so mnou baví.

👉Ďakujem aj za finančnú podporu, ktorú mi posielate. Ak sa chcete pridať, je možné realizovať touto cestou: Podpora podcastu ODznova možná tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast alebo na č.u: SK45 8330 0000 0022 0165 1060 – do poznámky uveďte, že ide o dar.

Martina Valachová 

Mohlo by vás zaujímať