Predstavujeme predsedníčku revíznej komisie

Naše formujúce sa občianske združenie v súlade s platnou legislatívou ustanovilo v rámci orgánov združenia i revíznu komisiu. Jej predsedníctvo sme zverili do rúk Dagmar Turnerovej, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti marketingu, organizovania eventov, ale i v oblasti vedenia účtovníctva. 

Začínala som ako účtovníčka a členka kultúrnej sekcie v MsKS Senec. Zároveň som jedenásť rokov viedla podvojné účtovníctvo a podieľala sa na prípravách veľkých mestských eventov.

Som energický človek a sedavú prácu účtovníka som potrebovala vyvážiť niečím živším. V roku 2003 som prostredníctvom marketingovej spoločnosti AXENT vkročila priamo do konferenčného biznisu. Organizovala som niekoľko rokov firemné konferencie pre spoločnosti COOP Jednota Slovensko, Rigips Slovensko, ale i tlačové konferencie pre poisťovňu Kooperativa. S Axent tímom som sa podieľala i na produkcii konferencií so zahraničnými spíkrami. Spomeniem Loyalty Forum I a II, Marketing a Sales B2B.
V rámci zmeny spoločnosti som v novovzniknutej firme LOYALTY PARTNERS vykonávala marketingovú podporu loyalitným programom, ktoré na Slovensku ešte len vznikali (napríklad TmobileClub, BaumitClub).

V roku 2007 som svoje skúsenosti zužitkovala ako marketingový manažér na štart kariéry v spoločnosti SWS Distribution,a.s. (jedna z troch TOP IT distribútorských firiem na Slovensku). Dovtedy malú dealerskú akciu sme povýšili na Udalosť roka. Okrem spomínaných eventov som bola hlavnou organizátorkou množstva ďalších eventov a školení pre našich dealerov. V pozícii produkčnej sa cítim ako ryba vo vode – zoženiem a vybavím aj nemožné. Počas mojej kariéry som pôsobila aj na obchodnom oddelení – pracovala som ako Key account manager pre siete kamenných obchodov a obchodovala a zastupovala spoločnosti ako Philips a Groupe SEB až do roku 2015.

Aktuálne pôsobím ako marketing executive v novom golfovom stredisku SEDIN GOLF RESORT Veľké Úľany.

Mám portfólio aktivít, ktorým sa snažím venovať a rozvíjať sa v nich. Mojou súkromnou srdcovou záležitosťou je fotografia a kreatívna tvorba.

Mohlo by vás zaujímať