Aktivity a atrakcie, ktoré ponúka detské zábavné centrum l Playlife

Originálny dizajn, ktorým disponuje detské zábavné centrum.

Predstavujeme vám unikátne dizajny detských ihrísk, ktoré musíte vidieť

Deti odjakživa zbožňujú zábavu a hru v každej podobe. Ich detský svet je plný fantázie, kreativity, malých i veľkých zázrakov, ktoré ich dokážu zakaždým naplniť úžasom. Deti majú radi aktivitu a do všetkého, čo robia, vkladajú celé svoje srdce.

Baví ich množstvo činností, či sa jedná o športovanie, šmýkanie sa, preháňanie sa na autíčkach alebo rozmanité typy hier, všade sú „doma“. Aj vďaka pohybu a hravým formám učenia si deti môžu rozvíjať mnohé zručnosti, ktoré im pomáhajú v ďalšom raste a vývoji.  Jednými z najpopulárnejších miest detskej zábavy sú detské ihriská. Tieto multifunkčné komplexy poskytujú spústu možností pre športovanie, zábavu a hru, no i relax a oddych. Sú mimoriadne obľúbené, navštevované a stále v kurze.

Detské ihrisko a detské zábavné centrum je práve tým miestom, kde sú obľúbené detské atrakcie pod jednou strechou.

Výhodou vnútorných detských ihrísk je teda aj to, že si tu návštevníci môžu vyskúšať množstvo atrakcií a aktivít nielen v letných mesiacoch. Certifikované detské ihriská a ich vybavenie ponúkajú široký priestor, ako si užiť tou pravou zábavou nadupané dni. Produkty a doplnky na detské ihriská sú vyrobené z tých najkvalitnejších, vysoko odolných materiálov.

Certifikované detské ihriská spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a predpisy a môžu byť schválené nezávislým skúšobným ústavom, ako je napríklad TÜV.

Unikátne dizajny detských ihrísk

Každé detské ihrisko je jedinečné svojim osobitým spôsobom a má svoje nemalé prednosti.

Poďme sa teraz pozrieť na unikátne dizajny detských ihrísk, ktoré sa tešia obrovskej popularite a návštevnosti.

Lisi World – Reith bei Kitzbühel

Rodinný hotel Lisi v Reith bei Kitzbühel skrýva vo svojich priestoroch skutočný poklad plný zábavných, vzrušujúcich atrakcií. Detské vnútorné ihrisko s nadšením navštevujú nielen deti, ale aj tínedžeri, mladí ľudia, či najmenšie batoľatá.

Atrakcie rozľahlého Fun Parku sú nesmierne pestré. Pavúčia veža, šmýkačka, loziaci labyrint, zábavná strelnica, interaktívna hra Valo Jump, to sú len niektoré z nich.

Pre najmenšie deti je tu mäkko polstrovaný herný priestor, kde si deti vďaka podnetným hrám môžu rozvíjať aj jemnú motoriku.

Staršie deti a mladí dospelí majú v obľube skoky na trampolínach, kde môžu zaznamenávať aj videá zo svojich akrobatických kúskov a zdieľať ich cez sociálne siete.

Dachboden Zauber – Donauzentrum – Wienn

Obchodné centrum Donauzentrum vo Viedni sa tiež pýši mnohými atrakciami, pulzujúcimi zábavou. Je vybavené vnútorným detským ihriskom s veľkým Fun Parkom.

Detské ihrisko Dachboden Zauber je situované v najvyššom poschodí obchodného centra, v takzvanom magickom podkroví. Deti si tam môžu dosýtosti vychutnať kúzelný svet, ktorý tu bol pre ne vytvorený.

Obrovským lákadlom pre deti je pavúčia veža s obrovským hojdacím koňom i nemenej vzrušujúca vlnová detská šmýkačka.

ELIFUN Kinderland –  ELI Center Liezen

Ďalšie unikátne vnútorné detské ihrisko bolo nainštalované v nákupnom centre ELI v Liezene.

Deti od troch do ôsmich rokov sa tam môžu tešiť z fantastických atrakcií, a to na dvoch poschodiach. Spomenieme napríklad pavúčiu šplhaciu sieť, sieťový mostík, boxovacie vaky či valce a otočné dvere.

Fun Box, ktorý je súčasťou detského zábavného centra, je jedinečný aj tým, že je celý do červena, vo farbe značky ELI.

Originalita detských ihrísk

Dizajn a prevedenie jednotlivých vnútorných detských ihrísk odrzkadľuje originalitu a kreativitu.

Vybavenie a hracie prvky sú nielen moderné a inovatívne, no rovnako tak podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu.

Každé detské zábavné centrum disponuje svojimi prednosťami, pre ktoré je jedinečné.

-Infoservis-

Mohlo by vás zaujímať