Riaditeľ na strednej jej povedal: Z vás nič nebude! Ivana Beláková dokazuje opak a má dôležitý odkaz…

Ivana Beláková - ak si plniť svoje sny
Ivana Beláková

Ivana Beláková – ako si plniť svoje sny

Ako si plniť sny, bez ohľadu na to, kde ste dnes? Možno sa vám v živote stalo, že vám niekto povedal, že to ďaleko nedotiahnete. Že z vás nič nebude. Alebo, že nikdy nebudete štíhli, lebo v rodine sú všetci obézni. Alebo, že neviete písať či kresliť. A dnes sa možno pozeráte na svoj život a je to úplne naopak. Naopak od toho, čo vám bolo povedané. Rozdiel je v tom, ako sa postavíte sami za seba. Pre aký život sa rozhodnete.

Ivana Beláková je toho živým príkladom…

Riaditeľ na strednej jej povedal, že z nej nič nebude. 

Skúste si predstaviť samých seba v takej situácii. Čo cítite? Stojíte na prahu dospelosti a života. Ivana si z toho nič nerobila. Jej zámer bol jasný už od šiestej tredy na základnej škole, kedy napísala sloh, v ktorom sa videla ako slávna umelkyňa pôsobiaca v Amerike. A viete čo? Podarilo sa jej to! Presadila sa vo svete umenia a jej diela sú súčasťou múzea MACRO v Ríme. Stoja vedľa diel Picassa a ďalších.

Rozhodla som sa ju vyspovedať úplne inak…

Samozrejme, že sme sa dotkli aj jej kariéry, ale.. Ivana, aj keď dosiahla veľa, stojí na prahu ďalšej novej vízie a cesty. Je chodiacou reklamou na slogan: Praj si a bude ti dané. Uspela najprv v zahraničí a teraz sa vracia čoraz viac na Slovensko. Rozprávali sme sa o jej živote, víziách a o láske. Povedala aj to, čo inde nie. Pozývam vás sledovať rozhovor, ktorý vám pomôže odhaliť aj to, prečo tejto žene vychádza všetko, čo si zoberie do hlavy.

Pozývame vás sledovať rozhovor, ktorý vám ukáže nový smer v rôznych oblastiach života.

Ak sa vám rozhovor zapáči a nájdete v ňom inšpiráciu, podeľte sa oň zdieľaním. Sledovať môžete priamo tu (stačí stlačiť play) alebo na YouTube ODznova

• Kamera: Dominik Besler, Adrián Szelle

• Strih & Postprodukcia: Dominik Besler

• Za priestory ďakujeme: https://jasnakrasna.sk

Ivana Beláková – ako si plniť svoje sny | Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať