Hľadáte priestory na podnikanie v Senci? Začínate či optimalizujete? Nájsť ten správny priestor je kľúčové.

Hľadáte priestory na podnikanie v Senci?Hľadáte priestory na podnikanie v Senci?

Začínate, rozširujete či optimalizujete? Nájsť ten správny priestor je kľúčové. Chce to kopu času, obhliadok a zvažovania priorít. Aby bol dobre dostupný pre Vás i klientov, aby zodpovedal úrovňou klientele a povahe podnikania, aby sa dalo parkovať, aby bol technicky vybavený… Utriasť si myšlienky, zoradiť to množstvo „aby“ a vopred si uvedomiť, čo všetko je treba a je pre Vás dôležité pri hľadaní priestoru, Vám pomôže tento zoznam:

 • Rozloha 100-499m2 ?
 • Kultivovaný a reprezentatívny priestor?
 • Dostupnosť bez dopravných zápch?
 • Bezproblémové parkovanie?
 • Flexibilita priestoru?
 • Možnosť rozšírenia?
 • Najlepšie all-in-one? Teda kancelária, sklad, showroom, výdaj tovaru?
 • Dobrí susedia a potenciál nového biznisu?
 • Zdieľaný co-working priestor?
 • Kongresový priestor?
 • Oddychová zóna – nádvorie s parkovou úpravou a pokojnou atmosférou?

Ak ste si odpovedali áno, máme pre vás tip: D1 Center pri Senci.

Priestory na podnikanie v Senci – Príchod ráno od Bratislavy po diaľnici D1 – bezproblémový. Poobede, pri návrate domov, rovnako. Zápchy sú totiž v protismere. Na mieste budete do 2 minút od zjazdu z diaľnice. V smere od Trnavy – podobne. A ak ste náhodou z okolia, o to lepšie. Reprezentatívne sídlo firmy máte takpovediac poruke. Navyše hľadať miesto na parkovanie v Bratislave dá niekedy skutočne zabrať! V D1 Centre si miesto na veľkom priľahlom parkovisku môžete dokonca vybrať.

Hľadáte priestory na podnikanie v Senci?

Samotné priestory Centra sú flexibilné a firma môže rásť a aj meniť svoje vnútorné dispozičné riešenie.

Sú zároveň multifunkčné. To znamená, že môžete mať reprezentatívnu kanceláriu, obchodné priestory, showroom či výdajňu tovaru i skladový priestor so všetkým, čo k tomu patrí v logistických centrách – so svetelnou výškou 5m i navážaním tovaru zozadu. Ak kanceláriu nepotrebujete a stačí vám občasný stôl s pripojením, či z času na čas meeting room na poradu alebo rokovanie, tak v D1 Centre si ho môžete flexibilne zarezervovať tiež.

V centre nádvoria s pokojnou atmosférou a parkovou úpravou si môžete oddýchnuť a Vaši klienti prípadné čakanie stráviť pri voňajúcej káve.

Potrebujete zorganizovať školenie alebo konferenciu?

Ani to nie je v D1 Centre problém. Priamo na nádvorí je kongresové centrum s kapacitou do 500 osôb. Ideálne aj ako galéria alebo sieň na galavečer. Ak k tomu pripočítame dobrú komunitu susedov a potenciál obchodných príležitostí v okolí, niet čo dodať.

-Infoservis

V priestoroch D1 centra sa natáčajú aj seriály…

My ste tam točili tento podcast… Téma bola inkontinencia… 

 

 

Mohlo by vás zaujímať