Ako ušetriť pri nákupe kozmetiky vhodnej po štyridsiatke?

Ako ušetriť pri nákupe kozmetiky vhodnej po štyridsiatke?

Starostlivosť o telo je veľmi dôležitá aj po štyridsiatke. A ak chcete byť krásna i zdravá zároveň, je potrebné investovať do vhodnej kozmetiky. To však môže byť niekedy pomerne finančne náročné. Keď však budete nakupovať s pomocou Tipli, vždy môžete ušetriť. Pýtate sa, ako je to možné? Tak čítajte ďalej.

Čo je Tipli?

Tipli.sk je internetový portál, ktorý vám pomôže ušetriť pri každom nákupe. Obsahuje desiatky rôznych obchodov. Nájdete tu všetko od módy cez nábytok až po služby. V mnohých obchodoch viete získať odmenu z nákupu. Tá sa vám potom pripíše na váš Tipli účet a tak zbierate peniažky, ktoré si potom môžete nechať poslať na váš účet v banke. Okrem toho sú v ponuke zľavové kupóny a aj iné spôsoby, ako šetriť. Registrujte sa ešte dnes na Tipli.sk úplne zadarmo a nakupujte výhodnejšie.

E-shopy s kvalitnou kozmetikou na Tipli

Kozmetiku, ktorá bude pre vás vhodná, nemusíte hľadať len v drogériách. Pozrite si kategóriu s kozmetikou na Tipli a nájdete tam množstvo internetových obchodov, kde môžete hneď nakupovať a často aj nájsť rady a tipy, ktoré vám pomôžu vo výbere. Prejdite cez Tipli napríklad na Notino či Elnino, alebo si vyberte parfumy z Krásne vône.

Na mnohých e-shopoch môžete využiť zľavové kupóny. Každý týždeň máte napríklad k dispozícii Notino zľavový kód. Kódy sa vzťahujú na rôzne produkty. Niekedy ušetríte na rúžoch, inokedy na pleťovej kozmetike či na konkrétnych značkách. Tipli pre vás pravidelne vyhľadáva najnovšie kupóny. To však nie je všetko. Notino doprava zadarmo je k dispozícii na mnohé produkty. To platí aj pre e-shop Elnino.

Ako sa starať o krásu po štyridsiatke?

Okrem zdravého životného štýlu, ktorý je nevyhnutný v každom veku si môžete pomôcť aj kvalitnou kozmetikou. Vždy je však potrebné vedieť, aký typ pleti máte. Tomu podmieňujte výber produktov z tipov, ktoré nájdete nižšie.

  • Nepodceňujte aj nočnú starostlivosť – existujú denné i nočné krémy, ktoré môžu pomôcť zabrániť v tvorbe vrások. Navyše vám určite dobre poslúžia aj očné krémy. Využite Elnino zľavový kód napríklad na nočnú kozmetiku.
  • Chráňte sa pred slnkom – vyberte si vhodnú SPF starostlivosť či denný krém s ochranou pred UV svetlom.
  • Doprajte si hydratáciu – k dispozícii sú rôzne séra a hydratačné krémy, ktoré pomôžu pleti.
  • Nezabudnite na vlasy a nechty – aj tie totiž potrebujú zvýšenú starostlivosť. Vyberajte si kvalitné šampóny a kondicionéry. Na nechty sa skvelo hodia laky, ktoré sa zároveň postarajú o zdravie vašich nechtov.

Už ste si vybrali kozmetiku? A čo tak ešte parfum?

Cez Tipli môžete totiž nakúpiť aj na e-shope Krásne vône. Tam nájdete množstvo zaujímavých parfumov, ktoré vám dodajú šarm a nezostanú bez povšimnutia. Ak chcete ušetriť, ale zároveň si dopriať vôňu ako od známych drahších značiek, vyskúšajte Krásne vône prevodník, kde nájdete alternatívy. Takto ušetríte, no zároveň budete voňať, akoby ste použili vôňu za desiatky eur. Navyše Krásne vône zľavový kód vám cenu stiahne ešte o čosi nižšie.

S Tipli môžete výhodne nakupovať tú najkvalitnejšiu kozmetiku vhodnú pre vašu pleť aj po štyridsiatke. Zaregistrujte sa a šetrite už teraz.

-INFOSERVIS- pripravené v spolupráci

Mohlo by vás zaujímať