Vyskúšajte si ZDARMA hodinu Tango Argentino v novom Dome umenia v srdci Bratislavy

Tango Argentino v novom Dome umeniaVyskúšajte si ZDARMA hodinu Tango Argentino v novom Dome umenia v srdci Bratislavy       

Máte radi tanec? Alebo máte pocit, že sa nikdy nenaučíte tancovať? A Tango Argentino už vôbec nie? Že je to zložité? Hovorí sa, že kým človek nevyskúša, tak nevie. Vyskúšajte si ZDARMA hodinu Tango Argentino v novom Dome umenia v srdci Bratislavy.

V Dome umenia rozvíjajú lásku k umeniu

Unikátny Dom umenia na Laurinskej 14 ponúka široký výber otvorených tanečných hodín, ale aj kurzov. Okrem tanca si však v RDS Art Group prídu na svoje aj milovníci cvičenia, jogy, herectva, či spevu. Dom umenia je tu pre všetkých bez rozdielu. Malých aj veľkých. Profesionálov aj začiatočníkov. Dom umenia má jediný cieľ, a to rozvíjať u všetkých lásku k umeniu.

Doprajte si zážitok z pohybu a príďte si vyskúšať ZDARMA otvorenú hodinu Tango Argentino, po ktorej sa môžete hneď zapísať na kurz. Na kurze budú hodiny na seba nadväzovať. Tango Argentino je párový, multikultúrny, spoločenský tanec. Založený je na vzájomnom vnímaní partnerov, hudby, ich osobností a momentálnej nálade. Ide o improvizačný tanec plný emócií, zábavy a spoločného súzvuku, vhodný pre širokú verejnosť bez obmedzenia veku alebo fyzickej kondície.

Na kurzových hodinách  sa naučíte princípy, ako vnímať hudbu, dostať sa do pocitu zvládnuť jednoduché krokové variácie a nechať sa viesť (dámy – follower) alebo ako správne viesť (páni – leader).

Spoznajte ľudí, pre ktorých je umenie a pohyb vášňou.  Buďte aj vy súčasťou fúzie, ktorá vám otvorí dvere do sveta umenia.

#TIMETOPERFORM – Adresa: Laurinská 14, Staré mesto Bratislava

  • Otvorená hodina Tango ARGENTINO: 10.10.2022 | Pondelok, 19:10-20:10
  • Začiatok kurzu Tango ARGENTINO: 17.10.2022, 19:10-20:10

Rezervácia na kurz: https://www.rdsartgroup.sk/hodiny-rds-art-group/tango-argentino alebo priamo cez recepciu Domu umenia – email: recepcia@rdsartgroup.sk telefonický kontakt: +421 910 373 373

V spolupráci s Domom umenia pripravila: Martina Valachová

V Dome umenia sme točili aj najnovší diel podcastu ODznova

Všetko o zdravých očiach. S MUDr. Veselým. Pozrite sa na to, prečo nosí očný lekár okuliare a prečo sa oplatí na operáciu očí v niektorých prípadoch počkať…

Mohlo by vás zaujímať