Súťaž o 5 balení unikátneho Inca Collagenu. Skúste šťastie a vyhrajte kolagénovú kúru na celý mesiac!

Prečo je kolagén dôležitý pre teloSúťaž o 5 balení unikátneho Inca Collagenu. Skúste šťastie a vyhrajte kolagénovú kúru na celý mesiac!

Chcete vyskúšať kvalitný kolagén? Taký, ktorý je vytváraný cez enzymatickú hydrolýzu, za studena? A aby obsahoval všetky dôležité aktívne biolátky?  Teraz máte šancu vyhrať kúru na celý mesiac. Hráme totiž o Inca Collagen. Je to výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov.

Prečo je kolagén dôležitý pre telo? Inca Collagen – základné informácie

  • 100% rybí kolagén v prášku na pitie
  • Prémiový trojzložkový kolagén (obsahuje kolagén typu I, II, III)
  • V dennej dávke až 3000 miligramov
  • Najlepší pomer kvality a ceny
  • Overený zákazníkmi

Vyplňte formulár a zaradíme vás do súťaže

Súťaž o 5 balení kolagénu sme pripravili v spolupráci s partnerom Inca Collagen. Až piati z vás vyhrajú mesačnú kúru kolagénu. Súťažiť môžete do 25.06.2021. Výhercov vyžrebujeme najneskôr 25.06.2021.

SÚŤAŽ JE UKONČENÁ. ĎAKUJEME.
Výhercovia sú známi a boli kontaktovaní.

O význame kolagénu a prečo je kolagén dôležitý pre telo sme sa rozprávali pred časom s Martinom Tavelom.

Martin hovorí: „Žijeme dobu, v ktorej sa všetci naháňame, pracujeme aj 10-14 hodín denne a potom sa ešte chceme vyšťaviť športom, čo nakoniec prináša viac problémov, než úžitku, pretože zabúdame na regeneráciu, na suplementáciu vitamínov, nepočúvame svoje telo. Vždy je veľmi dôležité selektovať, ktorý kolagén si kúpite. Je dobré si nechať aj poradiť od odborníkov. Telo už po 30-tke stráca schopnosť produkovať dostatočné množstvo kolagénu, preto je potrebné ho suplementovať stravou, ale aj doplnkami, pretože ani strava nie je dostačujúca.“

Celý rozhovor s Martinom o vplyve kolagénu na ľudské telo nájdete tu (klik). Prípadne si rozhovor priamo vypočujte nižšie…

Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať