Zoberte priateľov a deti. Už túto sobotu sa uskutoční Faunia, ktorá privíta akvaristov a teraristov…

FAUNIA PRIVÍTA V BRATISLAVE FANÚŠIKOV AKVARISTIKY A TERARISTIKY

Už len niekoľko dní nás delí od skutočného sviatku akvaristiky a teraristiky v Bratislave. V sobotu 25. novembra v ružinovskom Cultus-e sa uskutoční FAUNIA – medzinárodná akvaristicko-teraristická burza.

Stretnutia a výmena skúseností…

Návštevníci sa v otváracích hodinách podujatia od 9.00 do 13.00 hod. budú môcť opäť stretnúť s akvaristami, teraristami, vymeniť si s nimi svoje skúsenosti, prípadne sa poradiť. Vybrať si budú môcť zo širokej ponuky teráriových živočíchov, teraristických produktov, akváriových rybiek, krevetiek, slimákov, vodných rastlín, značkových krmív, akvaristických prípravkov, medikamentov a techniky pre terárium a akvárium a pod.

“Svojich miláčikov si môžu záujemcovia kúpiť priamo od chovateľov špecializujúcich sa na konkrétnu tematiku, takže sa o ich chove dozviete z prvej ruky. Na Faunii stretnete vybraných chovateľov zo širokého okolia a čakajú vás priateľské ceny vrátane bezplatného poradenstva,” približuje Milan Sabo, zakladateľ Faunie.

Trinásťročná tradícia a vášeň

Podujatia pod hlavičkou Faunie sa tento rok nesú v znamení úspešnej trinásťročnej tradície v organizovaní teraristických podujatí.

“Faunia vznikla ako samostatne podujatie v roku 2018 a je prirodzeným vyústením mojej mnohoročnej záľuby v chovateľstve a teraristike. Na druhej strane pri vzniku Faunie stála snaha ponúknuť profesionálny prístup pre chovateľov, predajcov a fanúšikov teraristiky,” spomína na začiatky Milan Sabo.


Faunia nie je len burzou

Je aj miestom, kde sa stretávajú vášniví chovatelia, predajcovia a fanúšikovia teraristiky. S viac ako 200 predajnými miestami a viac ako 55 predajcami patrí medzi najväčšie predajné výstavy na Slovensku.

“Dovolím si tvrdiť, že sa po rokoch Faunia stala aj akými priateľským stretnutím, keďže zväčša ide o tých istých predajcov, ktorí navštevujú predajné výstavy. Okrem predaja slúži Faunia ako miesto na stretnutie a výmenu informácií a skúseností, čo je skutočná pridaná hodnota,” uzatvára Milan Sabo.

Viac informácií získate na webe: https://www.faunia.sk, na odber noviniek sa môžete prihlásiť tu: http://www.faunia.sk/index.php/odber.

Pre viac informácií navštívte aj event na Facebooku: https://fb.me/e/vWtw66F8.

Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať