fbpx
Domov / BLOG / TIMEOUT KONTAKT WELLNESS VÍKEND

TIMEOUT KONTAKT WELLNESS VÍKEND

Tretí októbrový víkend sa v Kontakt Wellness Hoteli uskutočnil už tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend.  Oproti prognózam sa počasie nepochlapilo – jeseň sa prejavila usmokleným počasím. To však hosťom ani účinkujúcim neprekážalo. Okrem kvalitného jedla, relaxu a zábavy sa tradične v rámci večerného programu uskutočnila aj aukcia diel detí z detských domovov. Zisk z aukcie bude základom pomoci malým „domovákom“. Poputuje totiž na podporu projektu Melódie šťastia, ktorý pomáha rozvíjať talent deťom z detských domovov.

„Podujatie sme rozdelili do troch dní. Vytvorili sme tak priestor pre športové aktivity, zábavu, charitatívnu zbierku, ale i vzájomný networking hostí“, hovorí Jana Szabó z TimeOut a pokračuje. „Naša reštaurácia TimeOut sídli v Košiciach v blízkosti centra a vlakovej stanice. Tento event však pripravujeme pre klientov mimo naše zariadenie, pretože kapacita ubytovania TimeOut je 24 ľudí, čo by pre tento druh akcie nepostačovalo. Tešíme sa však čoraz vyššej obľube našej reštaurácie, kde okrem klasických služieb poskytujeme možnosti osláv, svadieb, firemných večierkov, ale i sústredení pre športovcov, keďže sme plne vybavení (fitnescentrum, sauna, prenájom áut…) Viac o našich službách sa môžete dozvedieť na našej stránke www.time-out.sk

V piatok večer hostí zabavil skvelý Michal Hudák so šou Výsluch.

Tentokrát si ako hostí prizval Ondreja Kandráča a známeho kuchára Marcela Ihnačáka. Ondrej Kandráč je nielen výborný multiinštrumentalista, ale zároveň i inšpiratívny rečník. Bolo zaujímavé počúvať jeho príbeh, ktorý sa začal písať vo veku 8 rokov, keď našiel v kabinete školy husle označené ako DKP. Roky tvrdého tréningu sa vyplatili. Po pasáži slova a hudby sa na pódium k Michalovi dostal Marcel Ihnačák. Známy to slovenský kuchár, ktorý má aktuálne svoju základňu v moravskom Mikulove. Za Marcela hovoria väčšinou činy a nebolo tomu inak ani v piatok večer. Priamo na pódiu pripravil chutnú večeru.

V sobotu sme pre klientov TimeOut pripravili golfový turnaj. Okrem toho si všetci účastníci tejto už tradičnej akcie užili komfort a príjemnú atmosféru Kontakt Wellness Hotela v Starej Lesnej, kde ako prví na Slovensku vytvorili vďaka dizajnovému wellness centru koncept aktívneho odpočinku a blahodárneho pocitu pre telo i dušu.

Relaxačné víkendy tvoria pevnú súčasť našej ponuky

„Klientov nášho hotela a wellness centra pravidelne pozývame na špeciálne športové a relaxačné víkendy. Sme radi, ak si hostia u nás oddýchnu a využijú celú paletu nášho vysoko hodnoteného wellness centra. Nepriaznivé počasie našich hostí nikdy nezaskočí. V rámci našich služieb poskytujeme i možnosti využiť sauny, vírivky, masáže, zahrať si bowling, využiť fitness centrum. Ak počasie dopraje, tak padne vhod i cyklistická túra ”, uviedla Júlia Szaffková, riaditeľka Kontakt Wellness Hotela.
TIMEOUT KONTAKT WELLNESS VÍKEND