Šaty pre zrelé ženy – zistite, ako ukázať svoje tvary.

Šaty pre zrelé ženy – zistite, ako ukázať svoje tvary

Či už chcete ukázať svoje sebavedomie alebo vyzdvihnúť svoje najlepšie prednosti, existujú šaty, ktoré sú ideálne pre každý vek, štýl a typ postavy. Poďme sa pozrieť na pár tipov, ako ideálne šaty nájsť a zamilovať si ich pre hoci každodenné nosenie.

Šaty pre zrelé ženy – zistite, ako ukázať svoje tvary.

Šaty pre zrelé ženy – zistite, ako ukázať svoje tvary

Módne diktáty minulosti utláčali konkrétne štýly a siluety pre ženy „určitého veku“, ale my si myslíme niečo iné. Prekonali ste mnoho desaťročí, aby ste rozvinuli svoj bezchybný zmysel pre módu, a zrelosť by nemala byť dôvodom na to, aby ste sa vzdali zábavných a lichotivých možností nosenia šiat.

Či už chcete ukázať svoje sebavedomie alebo vyzdvihnúť svoje najlepšie prednosti, existujú šaty, ktoré sú ideálne pre každý vek, štýl a typ postavy. Poďme sa pozrieť na pár tipov, ako ideálne šaty nájsť a zamilovať si ich pre hoci každodenné nosenie

Ako si nájsť ideálne šaty? 

Nič sa nenosí tak príjemne, ako lichotivé dámske šaty, v ktorých sa budete cítiť dobre. Navyše nikdy neviete, kedy budete v pohotovostnom režime potrebovať niečo očarujúce, pripravené na spontánny letný výlet alebo rodinnú grilovačku.

Nájsť šaty, v ktorých budete vyzerať a cítiť sa skvele, môže byť ťažké pre každého, bez ohľadu na váš vek. Najmä teraz, keď nám internet poskytuje nekonečné možnosti, sa šaty pre zrelé ženy hľadajú ľahšie ako kedykoľvek predtým. Pozrime sa preto na pár tipov.

Módne tipy od odborníkov

Mnohé zrelé dámy, uprednostňujú v lete o niečo viac krytia, než aby sa rozhodli všetko odkryť. Ženy nemajú príliš záujem ukazovať svoje ruky alebo príliš veľký dekolt. A existuje veľa spôsobov, ako sa môžete štýlovo obliecť a zároveň nevyzerať neforemne. Jeden tip – ak nemáte záujem o štýly bez rukávov, skúste rukáv s čipkou.

Ako zakryť nedostatky? 

Oblasť brucha môže byť problémom pre mnohé ženy, najmä po menopauze. Obliekanie do letného oblečenia môže spôsobiť, že mnohé dámy sa cítia odhalené a môže byť lákavé nosiť čiernu, aby sa skryli.

Pokiaľ ide o letnú sezónu, vzorované šaty odporúčame zvoliť aj vtedy, ak sa bežne obliekate od hlavy po päty do čiernej.

Vzor však v skutočnosti lichotí postave oveľa viac, pretože lesklé prvky a vzory vlastne odpútajú pozornosť od každej časti vášho tela.

Či už teda hľadáte niečo na letnú záhradnú párty alebo len tak oživíte svoj šatník, máme pre vás najlepšie šaty pre zrelé ženy nad 60 rokov tejto sezóny. Ideálne šaty pre všetky vekové skupiny poskytuje módna ikona Karl Lagerfeld, ktorý navrhoval svoje ikonické kúsky tak, aby obslúžili každého. Neváhajte sa teda inšpirovať a kúpiť Karl Lagerfeld na answear.

Ako sa obliecť pohodlne ale štýlovo?

Každá z nás sa vo svojom oblečení chce cítiť pohodlne zatiaľ čo v ňom vyzerá rovnako štýlovo. Pokiaľ ide o víkendové grilovačky s rodinou či priateľmi, alebo víkendový výlet, budete chcieť siahnuť po niečom inom, ako sú vzorované a výrazné šaty do mesta s kamarátkami.

V tomto prípade vás zachránia pohodlné, no stále štýlové legíny, s ktorými sa nemusíte v prípade núdze výjsť ani do mesta!

Už dávno neplatí, že dámske nohavice musia vyzerať ako keby ste šli do kancelárie alebo na pohovor. Pandémia akcelerovala trend pohodlia, no zároveň nedáva do úzadia módu. Ak teda hladáte ideálne dámske nohavice, pozrite si ponuku legín na answear, kde si určite každá z vás vyberie práve to, v čom sa bude cítiť pohodlne, no zároveň stále sviežo a trendy za každých okolností!

-Partnerská spolupráca-

Mohlo by vás zaujímať