Ako a prečo si vybrať SWIM SPA?

Ako a prečo si vybrať SWIM SPA? Týchto 5 bodov vás presvedčí

Predstavte si, ako počas jesenného večera vojdete do bazéna a doprajete si plavecký tréning, ktorého intenzitu si vďaka protiprúdu volíte sami. Po plaveckej polhodine sa v bazéne premiestnite k masážnym tryskám a vychutnáte si hydromasáž spoločne s výhľadom na jesennú prírodnú scenériu.

Zdá sa vám to nemožné? Vedzte, že stačí, keď si namiesto bežného bazéna, ktorý využijete maximálne štyri mesiace v roku a vyžaduje prácnu údržbu, vyberiete celoročný bazén s protiprúdom.

5 presvedčivých bodov, prečo si vybrať SWIM SPA

Potrebujete viac faktov, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa? Máme pre vás sumár predností. Na základe nich zistíte, že SWIM SPA nie je obyčajný bazén s prevádzkou obmedzenou na niekoľko mesiacov v roku, náročnou údržbou a vysokou energetickou náročnosťou, ale presný opak.

Ak vás zaujíma, prečo je celoročný bazén praktickým, štýlovým a komfortným riešením práve pre vás, čítajte ďalej.

Využijete ho počas celého roka na plávanie i relax

Odrádza vás od realizácie bazéna skutočnosť, že ho využijete iba počas letnej sezóny a potom ho musíte zazimovať? SWIM SPA nie je obyčajný bazén. Ide o celoročný bazén s regulovateľným protiprúdom a masážnymi tryskami zabudovanými na bazénových schodoch.

Môžete ho mať v interiéri i exteriéri a vychutnávať si plnými dúškami plavecké tréningy počas horúceho leta i mrazivých zimných mesiacov. To isté platí aj pre hydromasáž, ktorá prináša úľavu pohybovému aparátu, eliminuje stres a podporuje uvoľňovanie endorfínov.

Pri plávaní je ideálna teplota okolo 32 stupňov, pri hydromasáži si najlepšie oddýchnete vo vode v teplote 38 stupňov.

Je energeticky nenáročný

Celoročný bazén s protiprúdom disponuje najmodernejšími technológiami, ktoré ho robia energeticky úsporným. Už len skutočnosť, že vodu stačí meniť vďaka pokročilým filtračným technológiám raz ročne, prispieva k šetreniu finančných prostriedkov.

Za zmienku v tomto smere stojí aj termokryt, ktorý zabraňuje odparovaniu vody, udržiava jej teplotu v čase nepoužívania a zabraňuje jej znečisteniu z vonkajšieho prostredia.

Vyžaduje minimálnu údržbu

O bežný bazén s niekoľkomesačnou prevádzkou sa musíte pravidelne starať a s príchodom chladnejších dní ho zazimovať. Zvyčajne sa nezaobídete bez bazénového vysávača, ktorý odstráni väčšie nečistoty. Mali by ste udržiavať ideálne pH vody, alkalitu i tvrdosť. Pestrá paleta bazénovej chémie je nutnosť.

Bazén SWIM SPA vás od mnohých prácnych činností potrebných pre čistenie a údržbu odbremení. Jeho súčasťou je pokročilý filtračný systém s ozonátorom. Ten zabezpečí, že spotreba bazénovej chémie je minimálna a čistú vodu si môžete užívať počas celého roka.

Zaobíde sa bez náročnej stavebnej predprípravy

So SWIM SPA zabudnite na náročné výkopové práce a osadenie bazéna. Celoročný bazén sa dá zapustiť do zeme, alebo nechať nad povrchom. Jeho výhodou je aj to, že ho môžete dať osadiť na povrchovú železobetónovú dosku. Celý proces dovozu, inštalácie, napustenia a zaškolenia do prevádzky trvá maximálne dva dni.

Nevyžaduje nákladné zastrešenie

Svetový výrobca celoročných bazénov USSPA myslel naozaj na všetko. Zabudnite na riešenie nákladného zastrešenia, ktoré chráni bazén pred poveternostnými vplyvmi.

SWIM SPA disponuje termokrytom. Ten chráni vodu pred znečistením i prenikaním UV žiarenia do vody a čo je dôležité, prispieva k minimalizácii energetickej náročnosti.

Ak chcete mať celoročný bazén v interiéri, ušetrí vám prostriedky potrebné na vybudovanie vzduchotechniky.

K termokrytu sú dostupné zdviháky termokrytov a to buď mechanické, alebo automatické.

Swim spa má aj ďalšie výhody

Celoročný bazén disponuje aj ďalšími výhodami. Za zmienku stojí maximálny komfort, ktorý zabezpečujú najmodernejšie technologické vychytávky. Vychutnávať si môžete podsvietenie ovládačov, sledovanie vonkajšej teploty, INTIMER na sledovanie intenzity tréningu či HAND JET, teda rotačnú trysku pre individuálnu masáž.

Pripravené v spolupráci so Swim Spa

Mohlo by vás zaujímať