Naša moc je obrovská, ale stále je len málo takých, ktorí sú si jej rozmerov vedomí. Prijmite svoju moc…

Prijmite svoju moc

Koľko si myslíte, že máte zmyslov? Už nie je žiadne tajomstvo, že aj vo vedeckých kruhoch sa otvorene skloňuje oveľa vyššie číslo než päť. Je teraz jedno, koľko ich v skutočnosti máme, ale podstatné je, že všetky dohromady tvoria našu silu. Našu moc…

Tá však nie je len o tom, že niečo vidíme, počujeme, cítime alebo, že na to nejako vieme reagovať. Naša sila siaha oveľa ďalej, pretože my vieme svoju realitu aj tvoriť. Neveríte?

Náhoda? 

Koľkokrát ste už zažili, že sa vám prihodilo niečo, čo vám niekto „prorokoval“ alebo „naordinoval“?

Napríklad lekár, ktorý vás upozorňuje na diagnózu. A vy ju po čase poslušne dostanete. Nejaký dobrák vás pred niečím „varuje“, že aj vám sa to tak stane… a stane sa. Koľkokrát sa vám už stalo to, čoho ste sa tak veľmi báli?

Ale tiež si spomeňte koľkokrát ste si „vymodlili“ zázrak? Niečo neuveriteľné a úžasné. Niečo, o čom ste snívali a dlho po tom túžili…

Viete, nemusíte so mnou súhlasiť, ale podľa mňa, je to takto. Všetky tie vyplnené proroctvá a veštby, vsugerované a zdedené diagnózy, všetky vymodlené zázraky a neuveriteľné náhody, to je „len“ výsledok našej (zatiaľ) nevedomej a nezvládnutej schopnosti tvoriť si vlastnú realitu. Tvoriť si vlastný život, aký chceme.

Zbraň

Ja si to predstavujem tak, že každý z nás drží v ruke nejakú veľmi silnú zbraň, o ktorej ani len nevie, a už vôbec ju nevie používať, ale sem-tam z nej nejako vypáli.

Predstavte si to ako plameňomet, s ktorým chodíte a občas zavadíte o spúšť, ale nikdy to nie je vedomé, ani cielené. A tak sa stane, že buď si  krásne osvetlíte cestu, ktorou kráčate, pomôžete si, zahrejete sa – privoláte si zázrak, alebo tým plameňom spálite aj to, čo najviac milujete a doslova pokazíte, čo sa dá – privoláte si tragédiu, chorobu a problémy.

Tak to vidím ja. Naša moc je obrovská, ale stále je len málo takých, ktorí sú si jej rozmerov vedomí a ešte menej tých, ktorí ju dokážu aj naplno ovládať a využívať.
Tak, čo s tým?

Úplne prvým krokom je, si to uvedomiť a uveriť!

Zamyslite sa teraz nad tým, čo ste si v živote už „vytvorili“ – čo ste si vymodlili, čo ste si vsugerovali, alebo ste niekoho nechali, nech vás o tom presvedčí. Čo sa zmenilo zo dňa na deň, čo sa skončilo alebo začalo… Možno by ste si pomysleli, že je to osud, karma, niekoho kliatba…ale nie! Nehľadajte v tom externé zdroje. Nehádžte vinu na iných!

Prijmite svoju silu a ZODPOVEDNOSŤ za to, čo si tvoríte.

Je to vaša túžba, vaša láska, váš strach…

Je ťažké to vidieť, keď sa to práve deje, ale s odstupom času vám to doslova bije do očí. Všetky tie situácie, ktoré ste vytvorili.

A teraz, keď to už viete, vidíte a veríte, ostáva druhý krok. Ťažký…

Identifikujte, ako sa vám to podarilo a začnite s tým pracovať.

  • vedome,
  • systematicky,
  • s vierou
  • a s vďakou.♥

Aby ste sa, priatelia, nezľakli… Toto je práca na celý život…

Ani mne to veľmi nejde, ale snažím sa.

Držím vám palce!

Stela Gabriel

Autorka je spisovateľka. Jej knihy si môžete zakúpiť tu: https://eshop.stelagabriel.sk/

 

Mohlo by vás zaujímať