Ako si nájsť partnera cez zoznamku

Ako si nájsť partnera cez zoznamku? (Podcast)

Skúšali ste a rozmýšľali, ako si nájsť partnera cez zoznamku po 40-ke?

Mária Zbojanová Pitoňák sa venuje ženskej kráse. Je poradkyňou pre kozmetickú značku Mary Kay a zároveň aj lektorkou tvárovej gymnastiky. Na sociálnych sieťach ju nájdete aj pod značkou MONALIZAFACE.

V dnešnom podcaste sa s ňou budem rozprávať na inú tému. Mária si v 40-ke našla nového partnera cez zoznamku. Už vtedy mala s bývalým partnerom 3 deti. Nový vzťah zo zoznamky vydržal dodnes a s partnerom sú spolu viac ako 12 rokov.

Hovorí sa, že partnerstvo cez zoznamku vydrží málokedy a je to len otázka šťastia. Na tieto aj ďalšie otázky sa Márii spýtam aj za všetkých tých, ktorí váhajú či sa na zoznamku pridať.

DÔLEŽITÉ!!! ROZHOVOR môžete počúvať aj priamo tu. Stačí kliknúť na PLAY. ( ak počúvate na telefóne, v nastaveniach si zadajte Display a jas na vypnutie NIKDY – inak vám po pár sekundách nepôjde zvuk! Ideálne je byť na prehliadači CHROME (explorer niekedy nefunguje). Alebo si vypočujte v aplikáciách Spotify, GooglePodcast, Apple podcast…

Márie som sa pýtala aj:

Ako si nájsť partnera cez zoznamku po 40-ke a čo bol prvý impulz?

Či ju niekto nahovoril…

Či sa nemala kde inde zoznámiť…

Ako dlho trvalo randenie s novým partnerom?

Mária odkazuje všetkým (a nielen ženám), ktoré rozmýšľajú, že si začnú hľadať partnera cez zoznamku, aby neváhali. Aby dali šancu novému vzťahu.

„Nevadí, ak nenájdete hneď lásku na prvý pohľad. Otvorte sa tomu a dajte šancu sebe aj partnerovi!“

Link na osobnú stránku na FB: https://www.facebook.com/maria.zbojanova

Rozhovor pripravila: Martina Valachová

Ak máte zaujímavý príbeh, ozvite sa nám. Radi ho spracujeme ako inšpiratívny príbeh písomne alebo ako podcast. Témy sú rôzne. Náš magazín oslovuje ľudí v najlepšom veku a tomu sa podriaďuje aj náš obsah, ktorý tvoríme s láskou a bez zbytočného balastu. Kontaktujte nás. Žijeme len raz : – )

Mohlo by vás zaujímať…

Poradňa Odborník radí / práca po 40ke odpovede

Mohlo by vás zaujímať