fbpx
Rozprávková knižka pre deti i dospelých

Rozprávková knižka pre deti i dospelých

Kniha patrí k najobľúbenejším darčekom nielen na Vianoce. A keď je rozprávková, tak obzvlášť.  Vybrali sme pre vás tri tipy a veríme, že budú inšpirovať.

Knižka s názvom CVIČIA VŠETKY ZVIERATKÁ je napísaná hravou formou pre všetky deti, ktoré sa rady hrajú, šantia a zabávajú.

Výnimočná je nielen peknými, vtipnými básničkami o zvieratkách, zdravej výžive a pohybe, ale aj krásnymi farebnými ilustráciami. Spolu so zvieratkami si môžeme zacvičiť a zároveň sa dozvieme aké sú, čo robia a kde žijú. Pri hre s nimi si precvičíme nielen pamäť, ale aj celé telo od hlavy až po päty.

Knižka je vhodná pre deti predškolského veku od 2 rokov. Ideálna je pre materské školy a detské centrá. Taktiež pre mamičky a oteckov na strávenie spoločných chvíľ so svojím drobčekom, čím sa posilní nielen ich vzájomné puto, ale aj vzájomná komunikácia a navyše získajú veľa krásnych spoločných zážitkov.

Nič totiž nedokáže konkurovať hrám či iným činnostiam, ktoré môže dieťa robiť spolu s rodičom či súrodencom. S touto knižkou sa určite nudiť nebudete. Vaše dieťatko túži zdieľať svoj detský svet práve s vami. Staňte sa jeho súčasťou a vstúpte do sveta fantázie…

Knižku napísala Martina Jančovičová a objednať si ju môžete TU

Motivačné rozprávkové knihy Zuzany Almáši Koreňovej  sú určené pre každého vnímavého človeka, ktorý má rád zmeny.

Alebo všetkých, ktorí nad zmenou uvažujú, no ešte nevedia, ako ju dosiahnuť.

„Moje knihy sú určené prioritne pre dospelého čitateľa a sú písané jazykom, ktorý pochopí aj dieťa, keď s ním dospelák bude čítať knihu spolu a následne viesť rozhovory. Som presvedčená, že v každom z nás je tvorivý potenciál, len niektorí dospeláci naň pri rôznych povinnostiach akoby zabudli. Moje knihy moji čitatelia prirovnávajú k Malému Princovi, čo je pre mňa veľká česť“, hovorí Zuzana.

Knihu Ela v divadle život si môžete objednať TU

 

Čím chce byť Vaše dieťa, keď bude…. malé?

Deti veľmi rady napodobňujú to, čo vidia. Najviac ich však ovplyvňujú ľudia v ich najbližšom okolí. Okrem rodičov sú to najmä staršie deti, ktorým sa snažia vyrovnať. Je preto dôležité, aby tieto vzory boli pozitívne. V tejto knižke nájdete hneď niekoľko detských hrdinov z reálneho života, ktoré zobrali zodpovednosť do vlastných rúk a ukázali svetu, že s pomocou prírode netreba čakať do dospelosti.

Na základe týchto reálnych vzorov sa deti vďaka knižke naučia, ako možno šetrne využívať predmety, s ktorými prichádzajú denne do styku, a ako postupne znižovať tvorbu odpadu.

Knihu napísal Matej Zámečník a objednať si ju môžete TU

Krásne Vianoce s knihou v ruke.

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať