fbpx
Rekreačný poukaz si uplatníte aj na Víkendový Reštart

Rekreačný poukaz si uplatníte aj na Víkendový Reštart

Už nejaký čas si môžu zamestnanci väčších firiem uplatniť pri rekreácii na Slovensku tzv. Rekreačný poukaz. Ak pracujete vo firme, ktorá takýto postup umožňuje, možno vám padne vhod uplatniť si ho už v marci na našom Víkendovom Reštarte Tela a Mysle.

Počas roku 2019 sme zorganizovali dve podujatia a teším sa, že všetky dámy odišli spokojné. Niektoré si pobyt zopakovali a chystajú sa opäť.

Ak uvažujete, že by to mohol byť pre vás a vaše kamarátky druh oddychu, načerpania nových síl a zároveň nadviazania priateľstiev, uisťujem vás, že budete spokojné.

Tentokrát sme vybrali výborný Wellness Hotel Kontakt v Starej Lesnej, ktorý je povestný svojim super wellness. Niektoré cvičenia budeme robiť aj v bazéne. Naše lektorky Elena Bernátová a Nela Sullens sú odborníčky na zdravý pohyb, ale aj stravu. Navyše medzi nás príde aj Maruška Pitoňák a vysvetlí nám výhody tvárovej gymnastiky. Samozrejme, že aj s tréningom.

Maruška je zároveň kozmetická poradkyňa a dámy, ktoré budú mať záujem môžu absolvovať hodinku krásy s kvalitnou kozmetikou značky Mary Kay.

TERMÍN: 13.3.2020 – 15.3.2020

CENA: 229 €

Všetky informácie nájdete v tomto článku:

ZMENA TERMÍNU Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Tešíme sa na vás.

Martina Valachová

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová