Domov / BLOG / Pozvánka: Tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend plný športu, ale aj pomoci deťom

Pozvánka: Tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend plný športu, ale aj pomoci deťom

Tretí októbrový víkend sa v Kontakt Wellness Hoteli uskutoční  už tradičný TimeOut Kontakt wellness víkend.  Tí, ktorí prídu, neoľutujú. Okrem kvalitného jedla, relaxu a zábavy sa tradične v rámci večerného program uskutoční aj aukcia diel detí z detských domovov. Výťažok poputuje na podporu projektu Melódie šťastia, ktorý pomáha rozvíjať talent deťom z detských domovov. Podujatie pre svojich klientov zorganizovali Kontakt Wellness Hotel v Starej Lesnej a TimeOut Restaurant & Café.

Na čo sa môžete tešiť?

Podujatie bude rozdelené na časovej osi troch dní tak, aby sa vytvoril priestor pre šport, relax, ale i zábavu. V piatok večer hostí zabaví skvelý Michal Hudák v tolkšou Výsluch. Tentokrát si ako hostí prizval Ondreja Kandráča a skvelého kuchára Marcela Ihnačáka. Hudobným programom bude hostí sprevádzať Ondrej Kandráč. V sobotu sa uskutoční golfový a tenisový turnaj. Okrem toho si všetci účastníci tejto už tradičnej akcie užijú komfort a príjemnú atmosféru Kontakt Wellness Hotela v Starej Lesnej, kde ako prví na Slovensku vytvorili vďaka dizajnovému wellness centru koncept aktívneho odpočinku a blahodárneho pocitu pre telo i dušu.

Príjemne strávený čas v spoločnosti babieho leta

„Klientov nášho hotela a wellness centra pravidelne, najmenej 2 krát v roku, potešíme športovo-relaxačným víkendom s rôznymi kulinárskymi prekvapeniami, ale najmä pobytom v našom vysoko pozitívne hodnotenom wellness centre. Tentokrát začínajúci október obdarí prítomných nádherným počasím babieho leta. Aspoň také sú prognózy. Keďže Michal Hudák je veľmi obľúbený zabávač, ktorý vie okrem iného skvele improvizovať, hostia si v piatok večer užijú humor, ale i hudobné majtrovstvo v spolupráci s Ondrejom Kandráčom”, uviedla Júlia Szaffková, riaditeľka Kontakt Wellness Hotela.Pobyt je možné rezervovať mailom na adrese: recepcia@hotelkontakt.sk. Ste srdečne pozvaní.

...mohlo by vás zaujímať

Lumina: Chcete lepšie a presnejšie pochopiť svoje správanie?

Chcete lepšie a presnejšie pochopiť svoje správanie?

„Som typ človeka, ktorý sa rád pozerá na svoju osobnosť aj očami iných. Ideálne odborníkov. Preto ma výhra súťaže, ktorú ste na 40+ spravili s Lumina Learning veľmi potešila. Moje obavy, že pôjde o všeobecné, nič nehovoriace informácie sa rozplynuli po pár minútach stretnutia s odborníčkou Marcelou Ružkovou z Luminy Learning, ktorá mi predstavila môj profil. Je až fascinujúce, ako je možné na základe 144 otázok a odpovedí urobiť presný náhľad na osobnosť človeka.