fbpx
Domov / Náš tím

Náš tím

Martina Valachová, podpredsedníčka oz 40+
Andrea Trávničková, predsedníčka oz 40+
Dagmar Turnerová, predsedníčka revíznej komisie 40plus

Kariéru som odštartovala ako 26 ročná v dcérskej spoločnosti švajčiarskeho koncernu ASCOM, kde som pôsobila ako finančná riaditeľka a konateľka do roku 2000. Zároveň som v tom čase založila svoju vlastnú spoločnosť, ktorá sa venuje marketingu a poradenstvu v oblasti obchodu. V rokoch 2002 – 2004 som pôsobila ako marketingová riaditeľka spoločnosti Bartolomei Finance, o.c.p., a.s. V rámci budovania značky som  spustila projekt vzdelávaniav oblasti obchodovania na svetových akciových a devízových trhoch a školenie som i viedla ako lektorka. Po narodení druhého syna som sa venovala poradenstvu v oblasti PR a marketingu, spolupodieľala sa na rozvoji značky JASNA DESIGN a začala spolupracovať s vydavateľstvom STAR PRODUCTION, najmä s týždenníkom SLOVENKA, kde som okrem riadenia projektov viedla i vlastnú rubriku Rodinná peňaženka. Neskôr v spoločnosti STAR PRODUCTION som riadila obchodné a marketingové oddelenie. V rokoch 2010 – 2014 som pôsobila ako mestská poslankyňa v Senci a založila a riadila OZ MOJE Mesto. Som zakladateľkou OZ Chráňme naše deti, ktoré sa v rámci svojho pôsobenia projektom Vymeňme čiapky za prilby zaslúžilo o osvetu a zmenu legislatívy (povinné nosenie prilieb počas zimných športov). V rokoch 2016 a 2017  som viedla marketingové a komunikačné oddelenie spoločnosti ELESKO. Od leta 2017 sa venujem marketingu a poradenstvu v oblasti obchodu a online marketingu ako Managing Partner vo vlastnej agentúre (www.juicy.sk). Som spoluzakladateľkou  OZ Inštitút Trvalého Rozvoja 40+.)
Vzdelanie: Gymnázium Senec, Finančný management – CITY UNIVERSITY. Som akreditovaná účtovníčka pre podnikateľské subjekty a okrem mnohých certifikátov a školení z oblasti obchodu a marketingu disponujem certifikátom pre riadenie projektov (PRINCE2).

Primárnou oblasťou môjho profesionálneho pôsobenia boli viac ako 25 rokov komunikácia, médiá a PR. Svoju kariéru som začínala ako reportérka týždenníka TREND. Ako PR  a marketing manager som pôsobila v nadnárodných spoločnostiach Warner Music a GCI Praha, viac ako 5 rokov som  v pozícii PR managerka viedla komunikačný department v Penta Investments. V roku 2006 som založila poradenskú agentúru zameranú na PR a komunikáciu (1st CLASS AGENCY). Od roku 2011 sa profesionálne venujem koučingu, v rámci ktorého sprevádzam svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho rastu. Pôsobím ako odborný asistent v Inštitúte Virginie Satirovej.  Som spoluautorkou projektu Inštitút vzdelávania E-žien, formátu, ktorý umožňuje ženám získavať vzdelanie a zručnosti na podporu ich vlastného podnikania. Vzdelávaniu  dospelých sa venujem od roku 2003.  Ako aktívny lektorka a koučka vediem odborné semináre, workshopy a tréningy z oblasti PR, krízovej komunikácie a internej komunikácie (https://www.andreatravnickova.com/). V spolupráci so spoločnosťou CEIT sa venujem rozvoju soft skills pracovníkov vo výrobných spoločnostiach na rôznych úrovniach vedenia formou skupinových tréningov aj individuálnych koučingových sedení. Som spoluzakladateľkou občianskeho združenie Inštitút trvalého rozvoja 40+.

Začínala som ako účtovníčka a členka kultúrnej sekcie v MsKS Senec. Zároveň som jedenásť rokov viedla podvojné účtovníctvo a podieľala sa na prípravách veľkých mestských eventov. Som energický človek a sedavú prácu účtovníka som potrebovala vyvážiť niečím živším. V roku 2003 som prostredníctvom marketingovej spoločnosti AXENT vkročila priamo do konferenčného biznisu. Organizovala som niekoľko rokov firemné konferencie pre spoločnosti COOP Jednota Slovensko, Rigips Slovensko, ale i tlačové konferencie pre poisťovňu Kooperativa. S Axent tímom som sa podieľala i na produkcii konferencií so zahraničnými spíkrami. Spomeniem Loyalty Forum I a II, Marketing a Sales B2B.

V rámci zmeny spoločnosti som v novovzniknutej firme LOYALTY PARTNERS vykonávala marketingovú podporu loyalitným programom, ktoré na Slovensku ešte len vznikali (napríklad TmobileClub, BaumitClub).

V roku 2007 som svoje skúsenosti zužitkovala ako marketingová manažérka na štart kariéry v spoločnosti SWS Distribution,a.s. (jedna z troch TOP IT distribútorských firiem na Slovensku). Dovtedy malú dealerskú akciu sme povýšili na Udalosť roka. Okrem spomínaných eventov som bola hlavnou organizátorkou množstva ďalších eventov a školení pre našich dealerov. Vpozícii produkčnej sa cítim ako ryba vo vode – zoženiem a vybavím aj nemožné. Počas mojej kariéry som pôsobila aj na obchodnom oddelení – pracovala som ako Key account manager pre siete kamenných obchodov a obchodovala a zastupovala spoločnosti ako Philips a Groupe SEB až do roku 2015.

Aktuálne pôsobím ako marketing executive v novom golfovom stredisku SEDIN GOLF RESORT Veľké Úľany. Mám portfólio aktivít, ktorým sa snažím venovať a rozvíjať sa v nich. Mojou súkromnou srdcovou záležitosťou je fotografia a kreatívna tvorba

Pripravujeme projekt Stážista po 40ke

Stážista po štyridsiatke - inšpirované filmom The Intern
FOTO: Ľuboš Guštafík