SooGooD – víkendovka pre vaše telo a myseľ vo Wellnes hoteli Kontakt

Unavení z lockdownov a izolácie? Doprajte si vzpruhu pre vaše telo a myseľ!

Pripravili sme pre vás event, ktorý vás postaví na nohy

SooGooD – víkendovka pre vaše telo a myseľ vo Wellnes hoteli Kontakt

Prečo SooGooD?

Lebo to bude TakééDobréé.

Termín: 04-06.06.2021

Miesto konania: Wellness Hotel Kontakt Stará Lesná – Vysoké Tatry

Cena: 239€

Program:

Budeme sa vám venovať ako najlepšie vieme!

Povenujeme sa zdraviu – budeme cvičiť na zdravý chrbát, povenujeme sa strave, ukážeme vám funkčné cvičenie na každý deň, absolvujete kurz bankovania tváre. Zaradili sme Nordic Walking a máme pre vás aj novinku – etikoterapiu!

Tip: Ak máte nárok na rekreačný poukaz – môžete si ho uplatniť aj z tohto pobytu.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽETE TEŠIŤ? 

 • Ubytovanie vo WELLNESS HOTELI KONTAKT**** –  Stará Lesná
 • 1x Večerné cvičenie
 • 2x  Cvičenia vlastným telom
 • Konzultácie s výživovou poradkyňou
 • 1x Nordic walking
 • Talkshow a worshop v jednom: Ako rozpoznať či máme zdravé vzťahy – význam etikoterapie a možnosti, ako uzdraviť vzťahy
 • Individuálne konzultácie v oblasti etikoterapie (Zora a Ľubo)
 • Bankovanie tváre v praxi – základné techniky
 • Strava – plná penzia ( 2x raňajky formou bufetu, 1x obed, 2x večera)
 • Vstup do wellness
 • Free wifi a parkovanie pred hotelom
 • Later check out 11:00

Partneri 

Partnerom našej SooGooD víkendovky je:

GENTLE DAY

 

DIVAS

GAM ´S

Poznámky:

Ubytovanie v dvojposteľových izbách  – žiadosť na jednoposteľovú  izbu komunikujte mailom v požiadavke – ak to bude kapacitne možné, zabezpečíme vám samostatnú izbu za príplatok podľa cien a konkrétnych možností Hotela Kontakt. Možnosť poistenia 90% storno (informujte sa mailom) – približná cena za poistenie na 3 dni je 4,20€.
V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz,  kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk. Pripravíme vám všetky potrebné podklady.

V prípade, ak sa kvôli korone a opatreniam nebude môcť pobyt uskutočniť, zmeníme termín alebo vrátime peniaze. 

Prihláška

LEKTORI:

Nela Sullens, Mária Pitoňák, Zora Vypušťáková, Ľubo Vypušťák, Andrea Lumtzer

NELA SULLENS – Výživová poradkyňa, trénerka

Nebráňte sa raňajkám. Správne namixované pomôžu aj pri redukcii váhy

Už roky sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu.  V roku 2006 som ukončila diaľkové štúdium Trénera I. triedy v kulturistike, fitness a silovom trojboji na FTVŠ UK. Dlhodobo som pôsobila v zahraničí, aj ako fitnes trénerka, kde pribudli viaceré certifikácie fitnes a osobného trénera.

Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a  žien z rôznych oblastí (od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Teší ma vidieť ako zmena ich návykov a myslenia pomohla zabezpečiť zlepšenie zdravia a  funkčného tela, s ktorým sú spokojní pocitovo aj navonok. 

MARUŠKA PITOŇÁK – Lektorka tvárovej gymnastiky

Tvárovú gymnastiku som začala cvičiť pred takmer desiatimi rokmi a dnes to beriem aj ako môj postoj k starnutiu. Je našou súčasťou a preto si prajem aby to bolo radostné a svieže. Vrásky milujme, ale doprajme im pohyb a prekrvenie.

Uvidíte ako jednoducho sa dajú robiť zložité veci. Tentokrát sa budeme venovať bankovaniu tváre a jeho účinkom!

ANDREA LUMTZEROVÁ – certifikovaná inštruktorka MODERN NORDIC WALKING

Som nadšencom  NORDIC WALKING. Narodila som sa pod Tatrami, milujem prírodu  a život bez nej si nedokážem predstaviť. Niekoľko rokov som pôsobila v Rakúskych Alpách, kde som sa prvýkrát stretla s Nordic Walking. Do tejto aktivity som sa zamilovala. Je to výborná kompenzácia  sedavého spôsobu života, kde pri správnej technike zapájame 90% svalov.

Po návrate na Slovensko  sa snažím  naučiť ľudí zaradiť  NORDIC WALKING  do denného života.

Severská chôdza  je liek pre telo aj dušu a najzdravšia športová aktivita s akou som sa stretla. Na vlastnej koži pociťujem pozitívne účinky chôdze s paličkami. Je vhodná pre všetky vekové kategórie. Nordic Walking robím so srdcom a snažím sa mať ku každému klientovi  idividuálny prístup.

ZORA Vypušťáková a ĽUBOMÍR Vypušťák – etikoterapeuti

Zora: Popri práci manažérky vykonávam činnosti koučky, mentorky a lektorky. K tejto činnosti ma priviedli osobné životné skúsenosti súvisiace so zdravím a vzťahmi. Stránku „Priestor pre zmenu“ sme s manželom rozvinuli ako priestor pre rozvoj potenciálu seba aj druhých. Ako kouč sa zameriavam na life koučing, biznis koučing a systemický koučing s prvkami etikoterapie a psychosomatiky.

Ľubo: Dlhoročné vzdelávanie na poli osobnostného rozvoja ma priviedlo k zmene profesie, kde uplatňujem svoje znalosti z oblasti koučingu a etikoterapie. Popri tom používam v holistickom prístupe ku klientom aj masáž intuitívnym spôsobom, keďže sa tomu venujem takmer tridsať rokov.

Chcem sa prihlásiť

Martina Valachová, koordinátorka a garant, že to bude SooGooD : )

Tešíme sa na vás. Vítané sú všetky ženy, ale aj muži a manželské páry…

Na našich podujatiach sme hostili väčšinou dámy (ale vyskytlo sa aj zopár mužov a manželských párov) vo veku 34-78 rokov. Hovorí sa, že vek je iba číslo. Ako hovorí Michal Szatmary, vek je slovo. Neriešte to. Dôležité je dostať sa do pohody a potom si to už len držať!

 

Mohlo by vás zaujímať