Víkendový reštart september 2020 (1)

Víkendový Reštart tela a mysle september 2020

Tešíme sa, že naše Reštarty Tela a Mysle už pomohli desiatkam žien z celého Slovenska. Pripravili sme septembrový termín a pozývame aj vás.

Naše Reštarty sú povestné príjemnou atmosférou a tiež aj osobným prístupom. Tentokrát sme opäť siahli po skvelom Welness hoteli Kontakt vo Vysokých Tatrách, ktorý vám dovolí aj mimo pevného programu nášho reštartu oddýchnuť si a nechať sa rozmaznávať.

Budeme cvičiť na zdravý chrbát, povenujeme sa strave, ukážeme vám fukčné domáce cvičenie, absolvujete kurz tvárovej gymnastiky a a bankovania a zaradili sme aj Nordic Walking! Ak máte nárok na rekreačný poukaz – môžete si ho uplatniť aj z tohto pobytu.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽETE TEŠIŤ? 

 • Ubytovanie vo WELLNESS HOTELI KONTAKT**** –  Stará Lesná
 • 1x Večerné cvičenie na zdravý chrbát
 • 2x  Cvičenia vlastným telom a na zdravý chrbát ( rozdelenie do skupín začiatočníci a pokročilí)
 • Individuálne konzultácie s výživovou poradkyňou
 • 1x Nordic walking
 • Hodinka orientálnej krásy s Janou Valdman MIJA POWDER
 • Ako dosiahnuť balans v živote – Talkshow
 • Tvárová gymnastika v praxi – základné cviky 
 • Strava ( 2x raňajky formou bufetu, 1x obed, 2x večera)
 • Vstup do wellness
 • Free wifi a parkovanie pred hotelom
 • Later check out 11:00
ČEREŠNIČKA NA TORTE – koncert Lukáša Adamca v priestoroch hotela 18.09.2020 – viac info tu: https://www.40plus.sk/babska-jazda-v-hoteli-kontakt-aj-s-lukasom-adamcom/

PARTNERI podujatia

 
 

Termín: 18-20.09.2020

CENA: 229 €

Poznámky:

Ubytovanie v dvojposteľových izbách  – žiadosť na jednoposteľovú  izbu komunikujte mailom v požiadavke – ak to bude kapacitne možné, zabezpečíme vám samostatnú izbu za príplatok podľa cien a konkrétnych možností Hotela Kontakt.
Možnosť poistenia 90% storno (informujte sa mailom) – približná cena za poistenie na 3 dni je 4,20€.
V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz,  kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk. Pripravíme vám všetky potrebné podklady.

LEKTORI:

Nela Sullens, Andrea Lumtzerová, Jana Valdman, Martina Valachová

NELA SULLENS – Výživová poradkyňa, trénerka

Nebráňte sa raňajkám. Správne namixované pomôžu aj pri redukcii váhyUž roky sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu.  V roku 2006 som ukončila diaľkové štúdium Trénera I. triedy v kulturistike, fitness a silovom trojboji na FTVŠ UK. Dlhodobo som pôsobila v zahraničí, najprv ako profesionálna vojačka, potom fitnes trénerka, kde pribudli viaceré certifikácie fitnes a osobného trénera.

Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a  žien z rôznych oblastí (od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Teší ma vidieť ako zmena ich návykov a myslenia pomohla zabezpečiť zlepšenie zdravia a  funkčného tela, s ktorým sú spokojní pocitovo aj navonok. Ide o vytvorenie zdravých návykov – pozitívnemu vzťahu k telu, pohybu a strave, ktorými zvýšite kvalitu a harmóniu v osobnom i pracovnom  živote.

“Príďte zažiť úžasnú atmosféru. Budem rada štartom a sprievodcom procesu vašej zmeny. Niet na čo čakať? Poďte do toho s nami!”

ANDREA LUMTZEROVÁ – certifikovaná inštruktorka MODERN NORDIC WALKING

Som nadšencom  NORDIC WALKING. Narodila som sa pod Tatrami, milujem prírodu  a život bez nej si nedokážem predstaviť. Niekoľko rokov som pôsobila v Rakúskych Alpách, kde som sa prvýkrát stretla s Nordic Walking. Do tejto aktivity som sa zamilovala. Je to výborná kompenzácia  sedavého spôsobu života, kde pri správnej technike zapájame 90% svalov.

Po návrate na Slovensko  sa snažím  naučiť ľudí zaradiť  NORDIC WALKING  do denného života.

Severská chôdza  je liek pre telo aj dušu a najzdravšia športová aktivita s akou som sa stretla. Na vlastnej koži pociťujem pozitívne účinky chôdze s paličkami. Je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Nordic Walking robím so srdcom a snažím sa mať ku každému klientovi  idividuálny prístup.

,,Verím, že Vám dokážem odovzdať správnu techniku Nordic Walking  aby ste mohli v živote kráčať za zdravím. Teším sa na Vás“ J

JANA VALDMAN – lektorka starostlivosti o pleť MIJA POWDER

Vždy ma fascinovalo niečo iné, ako ostatných. A práve preto som sa odlišovala a robila veci inak. To sa prejavilo aj v mojej práci.
Inšpiruje ma história kozmetiky a z nej aj čerpám množstvo nápadov. Kozmetika sa zrodila z túžby po kráse a tak bola aj považovaná za umenie. Pochádza z Gréckeho výrazu „kozmos“ – dokonalosť. Stačí sa obzrieť späť do doby faraónov a porozumieť prvým objavom kozmetiky. 

„Teším sa, že budem môcť prítomným dámam ukázať a vysvetliť všetky výhody egyptskej hlinky, parfumovaných olejov a tiež aj špeciálnych masiek na tvár. Prevediem vás hodinkou orientálnej krásy s MIJA POWDER.“

MARTINA VALACHOVÁ – tvárová joga v praxi

Viac ako pred rokom a pol som začala cvičiť tvárovú jogu podľa Zuzky Ondrisovej. Výsledky nenechali na seba dlho čakať. Trvalo to približne 4 týždne. Dostávala som otázky, či už som bola na facelifte. Prečo? Lebo popravde povedané, chcela som ísť. Tvárovú jogu cvičím pravidelne. Prevediem vás základmi tak, ako som sa ich naučila od Zuzany. Pôjdeme podľa knihy, ktorú Zuzka vydala (knižky so sebou prinesiem a ak bude záujem, budete si ich môcť zaobstarať priamo na mieste…). 

„Keď som sa to podľa inštrukcií naučila ja, verím, že skúsenosti z praxe odovzdám aj vám milé dámy…“

Doplňujúce informácie: 

V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz, kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk

Máte k pobytu ďalšie otázky? Opýtajte sa… Alebo si priamo vyklikajte kontaktný formulár ( prosíme uviesť celé meno, adresu, telefónne číslo…ak potrebujete faktúru do nákladov, tak aj meno a údaje vašej firmy)

Jana Valdma

Mohlo by vás zaujímať