fbpx

Rýchle tipy pre dokonalý svadobný look na poslednú chvíľu

Rýchle tipy pre dokonalý svadobný look na poslednú chvíľu

Čaká vás svadobná hostina a vy ešte poriadne neviete, čo si obliecť? Nájsť perfektný outfit nie je v širokej ponuke jednoduchou úlohou a už vôbec nie v momente, ak ste si všetko nechali na poslednú chvíľu.

Bez ohľadu na to, akú úlohu na svadbe budete zohrávať, máme pre uľahčenie tejto situácie pre vás niekoľko dobrých rád, o ktorých pevne veríme, že vám pomôžu vybrať si viac ako len tie najlepšie šaty na svadbu.

Tak sa poďme spoločne na ne pozrieť.

Dress code hľadajte v doplnkoch

Dostali ste pri pozvaní na svadobnú hostinu od budúcich mladomanželov aj dress code? Potom sa uistite, že máte na jeho dodržanie vhodný outfit. Ak nemáte na detailné hľadania vhodných šiat čas, stačí sa určenému štýlu a téme svadby prispôsobiť aj malým doplnkom. Určite ním budú vždy žiarivo biele zuby, ktoré si rýchlo a v pohodlí domova vybielite s pomocou univerzálnych bieliacich pásikov.

V prípade odevu to môžu byť napríklad aj šperky alebo topánky ladiace k téme a dress codu udalosti. Vybrať si napríklad môžete splývavé čipkované šaty, pretože čipka je super romantická a ideálna k svadobnému outfitu.

Kvetinové vzory sú vždy dobrý nápad, pretože kvety vyžarujú letnú atmosféru, sú ženské a slávnostné. Farbu kvetinového vzoru šiat môžete potom ešte zvýrazniť farbou partnerovej kravaty.

Vyberte si topánky, v ktorých môžete chodiť celý deň

Nie je nič horšie ako boľavé nohy, keď chcete zvyšok noci naozaj pretancovať. Vyberte si lodičky alebo sandále s malým či širokým blokovým podpätkom a problém je vyriešený. Samozrejme, závisí aj od toho, aké luxusné dlhé spoločenské šaty ste si na svadbu vybrali.

Ak sa vám na vysokej nohe dobre netancuje, potom sa môžete rozhodnúť pre mokasíny, balerínky alebo pekné slingback papuče, nie vždy to ale pôsobí dobre a nohu opticky skracuje. Aj napriek tomu sú tieto ploché modely topánok slávnostné, štýlové a zároveň veľmi pohodlné.

Vyhýbajte sa bielej farbe

Je všeobecne známe, že keď ste hosťom na svadbe, neobliekate si bielu, pretože táto farba je „vyhradená“ pre nevestu. Čierna je naopak povolená! Určite tak aj spomínané výrazné kvetinové vzory. Nikdy by ste však nemali byť výraznejšie ako nevesta. Tak na to myslite a správne si svoj outfit na blížiacu sa svadbu vyberte.

Zdroj obrázka: IVASHstudio/Shutterstock.com

-INFOSERVIS-

Mohlo by vás zaujímať