Vymeňte rýchlovarné kanvice za kávovary, toto sú tie najlepšie od značky De’Longhi.

Vymeňte rýchlovarné kanvice za kávovary, toto sú tie najlepšie od značky De’Longhi

Porovnajte si De’Longhi automatické kávovary: Magnifica pre náročných, Dedica pre kompaktnosť, Eletta pre luxus, to všetko získate so značkou De’Longhi

Pri výbere správneho kávovaru môže byť rozhodovací proces náročný. V prvom rade je dôležité uvedomiť si, čo od kávovaru očakávate. V prípade, že hľadáte ideálny kávovar do domácnosti, ktorý nevyžaduje náročný proces prípravy kávy, odporúčame vám zvoliť si automatické kávovary.

Plnoautomatické kávovary veľmi ľahko nahradia rýchlovarné kanvice. Ich obsluha je rovnako jednoduchá, no okrem zohriatia vody, dokážu pripraviť aj množstvo ďalších nápojov, ako je espresso, cappuccino, latte či dokonca moderné kávovary značky De’Longhi dokážu pripraviť aj cold brew. A to všetko veľmi jednoducho, jediné, čo musíte, je naplniť zásobník vody a kávy a stlačiť jedno tlačidlo. Kávovar vám automaticky pripraví vami vybraný nápoj.

Na trhu existuje viacero výrobcov aj typov kávovarov. V prípade, že hľadáte naozaj kvalitný a funkčný výrobok, odporúčame vám siahnuť po spomínanej značke De’Longhi. Plnoautomatické kávovary tejto značky totižto sršia skvelými recenziami.

Najlepšie kávovary De’Longhi

Výber kávovaru nemusí byť úplne jednoduchá záležitosť, najmä ak máte na výber medzi rôznymi modelmi od renomovanej značky De’Longhi. Táto spoločnosť je známa svojimi inovatívnymi technológiami a kvalitnými kávovarmi.

Pozrite sa  na niekoľko populárnych modelov a porovnajte si ich vlastnosti, aby ste sa pri rozhodovaní vedeli lepšie rozhodnúť, ktorý kávovar je najlepší do vašej domácnosti.

De’Longhi Magnifica

Rad Magnifica patrí medzi ikony automatických kávovarov. S jeho kompaktným dizajnom a schopnosťou variť espresso, cappuccino a ďalšie kávové nápoje, je ideálny pre domácnosti s náročnými kávovými preferenciami.

Jeho výhody zahŕňajú dvojitý bojlerový systém, ktorý umožňuje rýchlu prípravu viacerých odlišných nápojov hneď za sebou. Integrovaný mlynček na kávu zabezpečuje čerstvé mletie pred každým prípravným cyklom.

Obsluha je naozaj jednoduchá, vďaka tomu, že kávovar obsahuje  intuitívne ovládacie prvky a digitálny displej, ktoré uľahčujú obsluhu.

Magnifica

De’Longhi Dedica

Dedica EC685 je kompaktný kávovar vhodný pre tých, ktorí majú obmedzený priestor, ale nechcú sa vzdať kvalitného kávovaru.

Jeho významné vlastnosti zahŕňajú 15-barový tlak, ktorý zabezpečuje, že vaše espresso bude mať bohatú a krémovú penu. Profesionálny parný hrot, ktorým tento kávovar disponuje zase umožňuje vytvárať mliečne peny pre cappuccino a latte.

Nastaviteľná výška výtokovej trysky vám zase umožní si pripraviť kávu presne podľa vašich predstáv. Máte radi menšiu kávu, nie je problém. V prípade, že si radi posedíte pri objemnejšej káve, stačí trysku posunúť vyššie a použiť väčšiu šálku.

De’Longhi Eletta

Eletta je plnoautomatický kávovar, ktorý ponúka vysoký stupeň prispôsobenia a luxusné funkcie. Ak hľadáte kávovar s dotykovým displejom a množstvom možností, tento by mohol byť pre vás ten správny.

LatteCrema systém vám pomôže vytvoriť bohatú a krémovú mliečnu penu pre dokonalé kávové nápoje. Široká škála nastavení zase umožňuje vám prispôsobiť si silu, veľkosť a teplotu nápojov.

Automatické čistenie a odvápňovanie, ktorým kávovar disponuje zníži námahu spojenú s údržbou kávovaru.

Pri výbere medzi týmito modelmi záleží na vašich preferenciách a potrebách. Ak preferujete tradičný prístup s manuálnymi nastaveniami, Dedica alebo Magnifica môžu byť pre vás vhodné.

Pripravené v spolupráci s De’Longhi

Mohlo by vás zaujímať