fbpx
TimeOut Kontakt Wellness Víkend s Michalom Hudákom

TimeOut Kontakt Wellness Víkend s Michalom Hudákom

Pred mesiacom sa v krásnom prostredí hotela Kontakt v Starej Lesnej uskutočnil príjemný event. Pozvaní hostia si mali možnosť zašportovať a večer v sobotu sa aj zabaviť, ale i zamyslieť. Nechýbala totiž Talkshow Výsluch s Mišom Hudákom a zaujímavými hosťami! Rozprávali sme sa s riaditeľkou TimeOut Restaurant & Accommodation, Janou Szabó.

Prečo TimeOut víkend v Kontakte?

„V našich priestoroch TimeOut Restaurant & Accommodation  vieme pre klientov realizovať rôzne podujatia, oslavy, svadby, školenia či sústredenia. A aj to robíme. Ak však chceme našim obchodným partnerom poskytnúť niečo viac – napríklad kvalitný wellness, tatranskú prírodu, tak na to naše priestory nestačia“, hovorí riaditeľka TimeOut Jana Szabó a pokračuje.

„Preto sme sa znova rozhodli, že zorganizujeme TimeOut Kontakt Wellness víkend, na ktorom umožníme telu oddýchnuť a hlave zabaviť sa, ale aj zamyslieť. Kde inde ako v hoteli Kontakt?“

Golf pod končiarmi Tatier

„V rámci víkendu sme zorganizovali už tradičný turnaj v golfe. Súťažilo sa v dvoch kategóriách, muži a ženy. Terény v Black Stork sú znamenité nielen úpravou ihriska, ale aj skvelým prostredím a výhľadmi priamo na končiare Tatier.

Počasie bolo ako z rozprávky o babom lete – ak by taká rozprávka existovala, tak by určite vychádzala z počasia, aké v ten deň bolo. Krásnych 24 stupňov. Mierny vietor, jasno bez obláčika. Na svoje si prišli aj tí, ktorí golf zatiaľ nehrajú a chceli si vychutnať oddych a prechádzku v golfovom areáli bez golfu. Skrátka – jedna báseň!“

Wellness, ktorý je jedinečný svojou komplexnosťou a špičková gastronómia

„Po golfe dobre padol wellness. Ak ste ešte neboli v Hoteli Kontakt, vrelo odporúčame. Vážne. Viacero sáun, víriviek, bazén a krásne priestory nielen v interiéri, ale aj na terase, vám dovolia zabudnúť na všedné dni a problémy. Radšej raz skúsiť ako dvakrát o tom čítať.

Po oddychu vo wellnesse na hostí čakala večera. Nie nejaká obyčajná. Šéfkuchár v tomto hoteli si dá záležať na každom detaile. Všetky jedlá sú pripravené z kvalitných a čerstvých surovín. Obzvlášť dokonale spracované prílohy a dezerty. Jediné na čo si musíte dať pozor, je vaša línia. Lebo oči by jedli a jedli…“

Mišo a jeho Výsluch

Ak poznáte Miša Hudáka –  čo asi poznáte, tak viete, že jeho umenie zabaviť je naozaj dokonalé. Tentokrát mal dvoch hostí. A nielen zabavili, ale prinútili aj k zamysleniu. Prvým hosťom bol Marcel Forgáč, ktorého nebolo treba zvlášť predstavovať. Výsluch sa niesol v znamení slovných hier a podpichovaní, až ste mali chvíľu pocit, že neviete, kto z nich dvoch je vyšetrovateľ.

Potom prišla na rad hlavná predstaviteľka z už kultového filmu Loli Parádička.

Kamila je Rómka. Vzdelaná. Je aj vtipná a navyše veľmi empatická a vnímavá. Výsluch s  Mišom zvládla na výbornú.

V debate priviedli k zamysleniu všetkých prítomných, pretože otázka akou sa ľudia pozerajú na Rómov je stále diskutabilná. Kamila napokon aj zaspievala spolu s Michalom. Jej hlas mal krásnu farbu a náboj a veríme, že budeme mať možnosť ju vidieť aj v ďalších filmoch.

PODUJATIE PODPORILI