Ako podporiť imunitu stravou a cvičením?

Ako podporiť imunitu, ktorá môže ochrániť pred nákazou? Tu je komplexný program na udržanie imunity a zdravia

Nela Sullens je trénerka a výživová poradkyňa. Pripravila pre vás komplexný program, ktorý štartuje už od pondelka. 14 dní za 19€ a budete fit.

„Z práce s klentmi viem, že problém nie je samotné cvičenie, pohyb, či vedomosti. Ale to, ako sa donútiť, ako sa presvedčiť. A ako sa pravidelne v aktivite udržať“, hovorí Nela

Ako návyky zaviesť do života a udržať ich tam…

Toto roky riešim v mojich programoch, ktoré sú šité na mieru jednotlivca. Zatiaľ som nerobila tréningy pre verejnosť v skupinách, pretože mi to nedávalo zmysel. Teraz robím výnimku, pretože táto situácia si to podľa mňa vyžaduje. Spracovala som dve cvičenia pre začiatočníkov a pokročilých. Tie dávam zdarma.

Zároveň otváram od pondelka 30.03.2020 program na 14 dní. Cena programu je 19€. Ak sa chcete programu zúčastniť, vyplňte formulár. Pošlem vám link na cvičenia zdarma a tiež vás zaradím do uzavretej skupiny na FB, kde budeme denne preberať všetky aspekty cvičenia a stravy – aj na základe vašich otázok:

LINK NA FORMULÁR:  http://www.nelasullens.com/sk/cvicenieprihlasenie/

Tu nájdete rozhovor, ktorý sme robili dnes LIVE na Facebooku. Aj o tom, ako podporiť imunitu stravou a cvičením a samozrejme správnym nastavením.

A tu je prvé video – pre začiatočníkov

-red-

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať