Víkendový reštart tela a mysle s wellness

ZMENA TERMÍNU Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Po štyridsiatke si začíname uvedomovať, že potrebujeme zmeniť prístup. Nielen v strave. Nielen pridať cvičenie. Potrebujeme reštartnúť aj myseľ. A začať sa pozerať na mnohé veci inak.

Víkendový Reštart Tela a Mysle | Wellness Hotel Kontakt

Dámy. Pripravili sme ďalší, v poradí už tretí Víkendový Reštart tela a mysle. Tentokrát sme vybrali výborný hotel vo Vysokých Tatrách, ktorý vám dovolí aj mimo pevného programu nášho reštartu oddýchnuť si a nechať sa rozmaznávať. Navyše sme pripravili aj novinku – okrem športu a výživy sa budeme venovať aj tvárovej gymnastike. Odídete znovuzrodené!

  • Ubytovanie vo WELLNESS HOTELI KONTAKT**** –  Stará Lesná
  • 1x Večerné cvičenie v bazéne
  • 2x  Cvičenia vlastným telom a na zdravý chrbát ( rozdelenie do skupín začiatočníci a pokročilí)
  • Individuálne konzultácie s fyzioterapeutkou a výživovou poradkyňou
  • Ako dosiahnuť balans v živote – Talkshow
  • Tvárová gymnastika – základné cviky – kurz
  • Strava ( 2x raňajky formou bufetu, 1x obed, 2x večera)
  • Vstup do wellness
  • Free wifi a parkovanie pred hotelom
  • Prekvapenia vo forme darčekov (informácie čoskoro)

KVÔLI BEZPEČNOSTI ZMENA TERMÍNU: 19.6.2020 – 21.6.2020

CENA: 229 €

Poznámky: 

Ubytovanie v jednoposteľových izbách za príplatok podľa cien a konkrétnych možností Hotela Kontakt. 
Možnosť poistenia 100% storno (informujte sa mailom).
V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz, nekupujte si lístok cez Tickpo – kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk

LEKTORI:

Nela Sullens, Elena Bernátová, Maruška Pitoňák

NELA SULLENS – Výživová poradkyňa, trénerka

Už roky sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu.  V roku 2006 som ukončila diaľkové štúdium Trénera I. triedy v kulturistike, fitness a silovom trojboji na FTVŠ UK. Dlhodobo som pôsobila v zahraničí, najprv ako profesionálna vojačka, potom fitnes trénerka, kde pribudli viaceré certifikácie fitnes a osobného trénera.  

Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a  žien z rôznych oblastí (od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Teší ma vidieť ako zmena ich návykov a myslenia pomohla zabezpečiť zlepšenie zdravia a  funkčného tela, s ktorým sú spokojní pocitovo aj navonok. Ide o vytvorenie zdravých návykov – pozitívnemu vzťahu k telu, pohybu a strave, ktorými zvýšite kvalitu a harmóniu v osobnom i pracovnom  živote.

“Príďte zažiť úžasnú atmosféru. Budem rada štartom a sprievodcom procesu vašej zmeny. Niet na čo čakať? Poďte do toho s nami! Minule sme si to naozaj užili.”

ELENA BERNÁTOVÁ – Fyzioterapeut

K pravidelnému pohybu ma priviedla bolesť chrbtice. Sama na sebe som zistila, že nie lieky, ale pravidelné cvičenie mi pomáha od bolesti. Mala som šťastie, natrafila som na lektorky pilatesu, ktoré ma naučili základy správneho pohybu.
 
Cvičenie s ľuďmi, učenie správneho pohybu a liečba pohybom sa stali mojou profesiou. Dodatočne som vyštudovala odbor FYZIOTERAPIE v Bratislave, som Inštruktor PILATES I.  Na mojich hodinách velmi rada zaraďujem aj prvky zo SPIRALDYNAMIC a z YOGY. 

„Som presvedčená, že pravidelným cvičením pocítite úľavu od bolesti, pozitívne zmeny na postave a dobrú náladu. Naučíte sa správne hýbať a koordináciu pohybu využívať v bežnom živote. Veľmi sa na vás teším!

MARUŠKA PITOŇÁK – Lektorka tvárovej gymnastiky

Tvárovú gymnastiku som začala cvičiť pred takmer deviatimi rokmi a dnes to beriem aj ako môj postoj k starnutiu. Je našou súčasťou a preto si prajem aby to bolo radostné a svieže. Vrásky milujme, ale doprajme im pohyb a prekrvenie.

Uvidíte ako jednoducho sa dajú robiť zložité veci.

Mám 53 rokov a teším sa tomu, že sa na toľko necítim. Ľudská krása pramení z našej duše a ženská krása je výsledok aj z nášho prístupu k nej.

„Áno, sme prirodzene leniví, no a čo! Ale keď stretnete tých správnych ľudí, ktorí vám ukážu, ako na to, tak ste na správnej adrese.“

V prípade, ak potrebujete faktúru a chcete si čerpať pobyt ako rekreačný poukaz, nekupujte si lístok cez Tickpo – kontaktujte nás na mail: valachova@40plus.sk

Máte k pobytu ďalšie otázky? Opýtajte sa...

Diétami vás trápiť nebudeme...Vypočujte si podcast s Nela Sullens - pochopíte 🙂 Pôvodný termín sme posunuli...takže stále aktuálne...

About Redakcia MAGAZIN40plus

Mohlo by vás zaujímať