Chcem schudnúť za 14 dní 5 kíl

Prestaňte chudnúť, začnite žiť. Taký je hlavný odkaz trénerky, lektorky a koučky zdravých návykov Nely Sullens.

Chcem schudnúť za 14 dní 5 kílPrestaňte chudnúť, začnite žiť. Taký je hlavný odkaz trénerky, lektorky a koučky zdravých návykov Nely Sullens.

Ak ste si na rok 2020 dali predsavzatie, že konečne schudnete, nie ste na dobrej ceste. Možno aj schudnete – otázka je, dokedy si to udržíte.

Chcem schudnúť za 14 dní 5 kíl

My ľudia sme schopní trápiť sa, drieť, odriekať si. Najmä ženy. Výsledok je často ťažká drina, ale efekt nie je trvalý. Navyše sme často vyčerpané a potom sa vrátime späť do vychodených koľají. Veta Chcem schudnúť za 14 dní 5 kíl je jednou z najčastejšie vyhľadávaných slov v Google. 

Ako zmeniť svoje návyky aby ste mohli byť so sebou spokojný/á?

Ako dosiahnuť trvalý stav spokojnosti so sebou? Je to tvrdá práca, ktorá si vyžaduje najmä zmenu postoja samého k sebe. Chcieť byť chudý je ak ochcieť byť mokrý. Byť mokrý je stav. Vydrží iba do momentu, kým sa neosušíte.

Vypočujte si rozhovor s Nelou a možno sa vďaka nemu vyslobodíte. A zároveň sa postupne dopracujete do stavu, keď budete vedieť vo svojej hlave nastaviť správny program a zároveň využiť vedomosti rozumne a zdravo. Ak budete počúvať rozhovor na mobile a priamo tu v článku, nastavte si Displaj a Jas na vypnutie nikdy, inak vám zvuk po chvíli vypne. Čo sú to podcasty a ako sa dajú počúvať nájdete spracované tu: NÁVOD. Alebo použite Spotify, AppplePodcast, Podbean či iné platformy.


Trápite sa chudnutím a diétami?

S Nelou Sullens sa môžete stretnúť aj na našich víkendových pobytoch. Najbližší SooGooD víkend Tela a Mysle plánujeme na jeseň 2021. Veríme, že to situácia dovolí. Vyplňte formulár a budeme vás informovať o presnom termíne a ďalších detailoch…


S Nelou som robila viac rozhovorov. Jeden zo zaujímavých je tu:

Nela, ako prestať priberať po 40ke?

Určite sa to dá a je veľa tých, ktorí to dokazujú. Každý deň riešim s klientmi podobné otázky, a aj sama sa posúvam do tejto kategórie. Chcem byť príkladom, tak ako som to zvládala doteraz. Vďaka tomu, že vidím a verím, že sa to s trochou trpezlivosti a odhodlania dá zvládať,  sa nebojím tohto obdobia, ktoré bolo pre mňa predtým len akousi tajomnou zubatou.

Skôr ma zaujala samotná otázka, ktorá niečo prezrádza. Nepýtaš sa ako schudnúť za 14 dní 5 kíl, čo je najotrepanejšia otázka na svete. Ale ako NEPRIBRAŤ a tu sa naozaj mení nielen uhol pohľadu, ale aj nastavenie v hlave. Prečo? Prečo prestávate svojmu telu dôverovať? Môže byť, že mu len nerozumiete?

Celý článok nájdete tu: 

Ako prestať priberať po 40ke? Nela Sullens o tom vie svoje.

Mohlo by vás zaujímať