Zlodeji a plagiátori na Slovensku

Zlodeji a plagiátori na Slovensku

V posledné dni a týždne zdá sa, akoby sme mali pri moci rovnakých ľudí, ako z čias pána kapitána. Samé škandály. Nič sa však nedeje. Karavána ide ďalej a možno všetko zatieni druhá vlna!

Zora Puškáčová, hlava tvorivá, si však povedala, že zabojuje a pracuje na tričkovej revolúcii. Jej vtipné heslá postupne čoraz viacej tnú do živého. Čo myslíte? Všimnú si to aj tí hore a zariadia sa podľa toho? (Zlodeji a plagiátori na Slovensku…)

Zlodeji a plagiátori na Slovensku

Zorka, kde chodíš na nápady?

Neviem, či sa mám tešiť, desiť, smiať alebo plakať, ale tie nápady prichádzajú samy. Iba stačí mať otvorené oči. To, čo sa deje okolo nás, je bezodnou studnicou inšpirácie… Je to niekedy tragické, niekedy komické a niekedy tragikomické zároveň.

Zlodeji a plagiátori na Slovensku

Ktoré tričko je aktuálne najžiadanejšie?

Dlhodobo sa drží ako stálica Čistá psychiatria. To sme vykrikovali ešte ako študenti PF UK na streche starej budovy UK niekedy v 2003-om. „Čistá psychiatriaaaaa… čistá psychiatriaaaaa!“ Počas dňa otcov bodovalo tričko Ja som otýc, kdo je vác v spolupráci s Radošinským naivným divadlom. Jeho finálny vzhľad odobril sám pán Štepka. A počas korony bolo aj pre mňa samú veľkým prekvapením tričko Jak u kokotov na dvore, ktoré sa nečakane chytilo. Tiež to mnoho vypovedá o stave spoločnosti…

Revolúcia v tričkách

 

Čo si myslíš o plagiátoroch? A kľudne od pľúc…

Sú to ZLODEJI! Nemajú IQ vyššie ako kopírka od Minolty z 1987-eho. Tá dokaže presne to isté, čo oni. Raz keď na to nemám, tak ticho sedím, šúcham nohami a idem robiť niečo iné. Narážam teraz najmä na plagiátorov v kreatívnej sfére, čo vykrádajú úspešné značky.

Naši čitatelia sú vnímaví a možno si radi tričko kúpia. Kde presne sa dá objednať a aké sú dodacie lehoty?

Páči sa – www.kuraharabura.sk. Tričká tlačím na objednávku a dodacia doba je do 10 pracovných dní. Väčšinou sa ale podarí skôr. 🙂

A pozor! Zora práve hľadá ambasádorov. Všetky informácie nájdete tu…

Mohlo by vás zaujímať