Zimné doplnky ako koruna celého outfitu. Vyberte si tak, aby vás zima neotravovala!

Zimné doplnky ako koruna celého outfitu

Na zimu okrem špeciálneho oblečenia potrebujeme tiež niekoľko doplnkov, ktoré podčiarknu zvyšok outfitu a samozrejme, splnia svoju hlavnú funkciu. Udržia nás v teple. Aké dámske doplnky teda nesmú chýbať vo vašej skrini?

Štýlová a komfortná čiapka

Mnoho mužom robí nosenie čiapky problém, a to úplne zbytočne. Zimná čiapka je totiž nielen praktický doplnok, ktorý vás udrží počas chladných zimných dní v teple, ale zároveň trendy štýlový kúsok, ktorý doplní váš každodenný outfit. Dnes už známe značky ponúkajú celú radu čiapok, z ktorých si zaručene vyberie každý. Môžete siahnuť po klasickej čiernej, ale tiež sivej, hnedej alebo červenej čiapke. Pokiaľ uprednostňujete jednoduchosť, stavte na čiapku bez okázalých elementov a vzorov, ktorú poľahky doladíte k športovej bunde aj elegantnému kabátu. Z materiálov siahnite po kvalitnom prevedení –  po vlnenej, bavlnenej alebo akrylovej čiapke.

Trendy rukavice 

Dámske rukavice  sú trendy doplnkom, vďaka ktorému vám v zimnom období neodmrznú ruky. Siahnuť po klasických prstových rukaviciach, po palcovom variante, alebo po bezprstých rukaviciach, ktoré vás síce tak nezahrejú, ale budete schopní manipulovať napríklad so smartfónom. Medzi obľúbené patria tradičné a nadčasové kožené rukavice vhodné aj na formálne príležitosti. Kožené rukavice sú zväčša vyrábané z jahňacej alebo teľacej kože. Nosia sa napríklad s prešívaným kabátom, kašmírovým svetrom a bavlnenými nohavicami.

Vyberte si vhodný šál

Počas zimy vás už viac nebude otravovať nepríjemný studený vzduch. Vďaka elegantnému šálu so šírkou 20 až 35 centimetrov sa budete cítiť aj v počasí pod nulou maximálne komfortne. Z hľadiska materiálov stavte na bavlnu alebo akryl, ktoré sú príjemné a pokožku nedráždia. Alternatívou sú elegantné šály z viskózy alebo luxusné šály z kašmíru. Aj vzorov, dizajnov a farieb je mnoho. Stačí si iba vybrať taký, ktorý poľahky doladíte k bunde, kabátu a ďalšiemu outfitu.

Nezabudnite na funkčné podvliekačky

Funkčná spodná bielizeň je jednoducho must have kúskom. V pánskom šatníku by preto zaručene nemali chýbať podvliekačky, ktoré môžete nosiť pod nohavicami aj džínsami, vyzerať štýlovo a byť pritom v teple.

-Partnerská spolupráca-

Mohlo by vás zaujímať