„Rakva nemá vrecká. Na onen svet si majetok so sebou nevezmeš. Žijem tu a teraz!“ Tomáš LUKAVEC

„Rakva nemá vrecká. Na onen svet si majetok so sebou nevezmeš. Žijem tu a teraz!“ Tomáš LUKAVEC

Keď premýšľam nad zmenou, často si spomeniem na tento rozhovor. Zmena býva boľavá, ale ak cítime, že ďalej už rovnako ísť nevládzeme, nepomôže človeku nič iné, ako zmena. Súhlasíte? Tomáš LUKAVEC sa rozhodol zmeniť život od základu a začať ODznova. Všetko predal. Dnes sa venuje tomu, na čo mal predtým čas, len keď mal dovolenku. Žijem tu a teraz! Mnohí o tom hovoríme, ale máloko to naozaj realizuje. Mňa nevynímajúc.

Tomáš píše knihy a robí reláciu Zákony Bohatství na YouTube. Cestuje po svete a nič by na svojom rozhodnutí nemenil. Aj keď zo začiatku pôsobil na svoj okruh známych, ako by mu preskočilo.

Tu a teraz v tichu…

Aké to je mesiac spávať na okraji lesa, prejsť stovky kilometrov pešo a čo môžu robiť ľudia, ktorí majú pocit, že ich zväzuje „systém“, rodina, hypotéka? Tomáš bol v čase nahrávania rozhovoru na Sri Lanke, preto sme nahrávali online. Budem rada za zdieľanie tohto rozhovoru ďalej, pretože je plný inšpirácie a autenticity. A má čo povedať neustále…

Viac v rozhovore.

Sledovať ho môžete priamo tu. Stačí stlačiť červené tlačítko PLAY.

Mojim snom je prinášať obsah, ktorý je iný. Zachytávať ľudí a ich premýšľanie v oblasti obyčajného života, ale aj celospoločenských tém a otázok. Budem rada za vašu podporu na Ko-Fi.

Ďakujem za podporu…

Chcem touto cestou poďakovať všetkým, ktorí podporujú našu tvorbu. Aj vy sa môžete pridať tu: https://ko-fi.com/odznovapodcast

Pripravila a moderuje: Martina Valachová

Stretnime sa naživo…

Už 21.3.2024 ďalšie podujatie, tentokrát na tému DYCH. Lístky za symbolické vstupné od 9,90 v predaji. LINK

https://tickpo.zoznam.sk/sk/listky/odznova-vstan-dych-ako-spravne-dychat-pre-zivot-a-zdravie-38301/

 

Mohlo by vás zaujímať