Katarína Čičmancová: Falošné hodnoty dosiahli svoj kritický bod. Štvrtý kvartál roku 2022 bude náročný…

Záver roka 2022 podľa numerologičky
Foto: Milan Lahucky

Záver roka 2022 podľa numerologičky – prechod do roku 2023

Štvrtý kvartál roku 2022 bude náročný a bude veľmi ťažkým prechodom do roku 2023. Októbrový spln spustil veľa zmien, ktoré budú pre nás významné a veľmi kľúčové.

Druhá polovica októbra a november prinesú veľa nových situácií, ktoré budú pre nás podstatné a dôležité.

Tento proces sa už začal.

Ako ľudstvo zvládne toto obdobie a prejde testovacou fázou, od toho bude závisieť naša budúcnosť. Pre nás by teraz malo byť dôležité naučiť sa pustiť minulosť a vidieť hodnotu života v budúcnosti. Ozdravenie sveta a spoločnosti v globálnom meradle začína u každého z nás. Našou najdôležitejšou úlohou bude zaoberať sa samým sebou a porozumieť v prvom rade hlavne sebe. Pracovať ďalej so svojimi schopnosťami, talentom a silou v nás. Nezaujímať sa o to, kto čo hovorí (ani média) a počúvať svoju intuíciu, napredovať a prebudiť sa.

Najdôležitejšie pre toto obdobie bude dokázať sa ľudsky dohodnúť a vzájomne sa podporovať. Nepozerať sa na to, kto čím je, alebo aké má majetky, ale kto má aké srdce. Musíme sa naučiť vážiť si jeden druhého.

Na politickej scéne vznikne ešte väčšie napätie a konflikty

Výsledkom budú výtržnosti, nepokoje, vzbury, hádky a prejavy nespokojnosti nielen doma, ale aj vo svete. Agresivita sa začne prejavovať nielen v spoločnosti, ale aj v našom vnútri. „Do svojej reality dostanete to, čo je vo vás a vychádza z vás.“ Vadim Zéland.

Október sa bude niesť v znamení nepokoja, nepohody, strachu o existenciu, výkyvy nálad, záchvaty výstredného správania sa a drámy. U citlivejších a emočne labilnejších ľudí je predpoklad, že to môže spustiť zdravotné problémy. Chýba šťastie, ktoré by sa rovnalo spokojnosti. Dom, rodina, práca, tvorivosť – VĎAČNOSŤ.

Sila novembra sa bude snažiť potláčať nepokoje opätovnou izoláciou a ľudia sa sami začnú uzatvárať viac do seba v svojich domovoch. Na povrch sa budú vyplavovať rôzne justičné podvody a krivdy, čo národ ešte viac vyprovokuje.

Vplyv prírody, počasia a klimatických zmien bude pomáhať meniť nastavenie ľudí, aby sa prebudili, začali hľadať v sebe silu a pokoru.

Menili postoj k svojmu okoliu a správali sa ľudsky. Postupujúci krach systému a neporiadku bude viesť k reforme. Bankový systém a finančné reformy naberú silné obrátky.

Ľudia, ktorí majú moc a nebudú pracovať pre blaho svojho národa, svoje postavenie postupne začnú strácať.

Falošné hodnoty dosiahli svoj kritický bod.

Naháňame sa za peniazmi, klamstvom, mocou, dokazovaním si svojej sily a postavenia. Tieto hodnoty ale pre našu dušu nemajú žiaden význam. Bez serióznych životných previerok pre celý svet je táto situácia už ťažko napraviteľná.

Život ide ďalej, nech sa deje čokoľvek. Aj v tých najtemnejších časoch sa v ňom nájde miesto na svetlé chvíle. Je potrebné nasmerovať svoje úsilie na pochopenie seba samého. Naučiť sa počúvať a počuť sa. Žiť so sebou v harmónii. Je nevyhnutné pochopiť, že každá agresivita adresovaná sebe podobným spúšťa program ničenia. Je potrebné snažiť sa budovať vzťahy z lásky, nájsť spoločné hodnoty a pochopiť, že všetci sme jeden celok.

Vážme si to, čo máme…

Katarína Čičmancová

Autorka je numerologička

Text je súčasťou Blogu Magazínu 40plus.sk

Korektúry: Katarína Málková

Pozrite si aj…

Mohlo by vás zaujímať