Schudol som 20 kíl, uzdravil som sa, odišiel z korporácie a začal som sa venovať tomu, čo milujem!

Vyliečiť sa bez liekovVyliečiť sa bez liekov?

Čo keby ste mali len dve minúty na to, aby ste vyrozprávali svoj príbeh a na okamih pustili ľudí do svojho života, aby videli, odkiaľ prichádzate a kam idete? Volám sa Mates a nakopávam ľudí znova do života tak, ako som sa nakopol pred rokmi ja sám. A tu niekde začína môj príbeh.

Byť zašitý v IT korporácii a život vo veľkomeste bola po vysokej škole pre mnoho ľudí stávka na istotu.

Stávka, ktorá, navyše, u mňa trvala viac ako 15 rokov.

Nebola to síce práca snov, ale bol som schopný platiť účty a žiť relatívne spokojný a pohodový život. Ten sa mi ale otočil naruby po nevydarenom manželstve. No tým ozajstným budíčkom pre mňa bola až choroba. Polypy na žalúdku a dvanástniku, gastritída, helikobakter. Bol som v bolestiach, ktoré trvali dlhé mesiace a, navyše, frustrovaný z liekov a antibiotík, ktoré nezaberali.

Rozhodol som sa preto pre alternatívnu liečbu, ale kde začať?

Na vlastnom tele som skúšal prípravok za prípravkom, terapie, liečiteľov, posadnutý zabiť helikobaktera a míňal stovky až tisíce eur.

No až po čase som začal chápať, že sú to len náplasti na rany. Trh s alternatívou mi pripadal ako jeden veľký biznis a ja som sa po roku liečenia a hltania prírodných preparátov cítil ešte horšie a, navyše, bez peňazí.

Cítil som, že musí existovať niečo, čo spustilo chorobu, a bol som pevne rozhodnutý to nájsť a zastaviť. Kto hľadá, nájde, a ja som svoju príčinu nosil celý čas pri sebe, lepšie povedané na pleciach v mojej makovici.

Vyliečiť sa bez liekov? Dr. Hamer a jeho 5 biologických zákonov totálne zmenili môj pohľad na chorobu a psychosomatiku.

Dr. Hamer po sebe zanechal dielo nesmiernej hodnoty, ktoré vysvetľuje príčinu, vývoj a prirodzené liečenie chorôb. Konečne som vzal zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Našiel som kľúč k riadeniu svojho zdravia, princípy, ktoré som sa učil aplikovať vo svojom živote.

Za pár týždňov bola moja chronická choroba minulosťou. Uzdravenie ma nakoplo znova do života. Energia, sila a radosť zo života, najmä vo vzťahu so samým sebou a mojimi najbližšími.

Schudol som 20 kíl, odišiel z korporácie a začal som sa venovať tomu, čo milujem. Helikobakter bol pre mňa darom aj požehnaním zároveň.

A tak tu teraz stojím, odhodlaný splniť si svoj sen.

Verím vo svet, kde sa naše deti už nebudú báť žiadnych chorôb, toho, čo jedia, či potriasť niekomu rukou. Svet, kde ľudia vezmú zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Mojím poslaním je inšpirovať vás, ktorí stojíte pred priepasťou, alebo ste sa v nej už ocitli, že je v našich silách uzdraviť sa bez liekov. Dať vám nástroje a ukázať vám skratku, ako z priepasti von. Cestu, po ktorej sa ale musíte vydať len vy sami a prevziať plnú zodpovednosť za svoje zdravie.

Verím vo vašu schopnosť uzdraviť sa!

Pripravila: Martina Valachová

Príbeh Matúša Daniša zverejňujeme ako inšpiráciu, nie ako jediný návod.

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

Mohlo by vás zaujímať