fbpx

Vyberte si tú pravú kozmetickú taštičku

Vyberte si tú pravú kozmetickú taštičku

Kozmetické taštičky prichádzajú v rôznych podobách, vďaka čomu si ten pravý doplnok vyberú aj tí najnáročnejší. O kvalitné a zároveň štýlové prevedenie sa postarali značky ako Semi Line, Tommy Jeans, Desigual a mnohé ďalšie, ktoré sú spoľahlivé, overené a známe po celom svete.

Vyberať si tak môžete taštičky rôznych dizajnov, ktoré podčiarknu váš štýl. Z neutrálnych odtieňov sa medzi obľúbené radí béžová, čierna alebo modrá. Samozrejmosťou sú aj originálne dizajny v podobe abstraktných vzorov, letných kvetovaných motívov ihrajúcich farbami alebo viacfarebné kozmetické taštičky. Siahnuť môžete aj po extravagantnej kozmetickej taštičke v rozličných ružových odtieňoch, po neónovej žltej, zelenej a ďalších veselých farbách.

Okrem farieb sa pri výbere kozmetickej taštičky zamerajte aj na jej veľkosť.

Väčšie kozmetické tašky pojmú okrem dekoratívnej kozmetiky tiež telovú alebo dekoratívnu kozmetiku, prípadne bižutériu, bez ktorej sa na cestách nezaobídete. Menšie kozmetické taštičky zväčša slúžia práve na dekoratívnu kozmetiku pre ženy, prípadne na holiace potreby a pleťovú kozmetiku pre mužov.

Z materiálov pri kozmetických taškách prevláda prírodná koža, konkrétne kvalitná lícová a zamšová koža, prípadne jej takmer dokonalá imitácia. Nezvyčajné nie sú ani látkové kozmetické taštičky, ktoré sú z hľadiska vzorov a farieb bohatšie.

Kozmetická taštička odnesie všetko, čo potrebujete

Akú kozmetickú taštičku hľadáte? Inú kozmetickú taštičku budete potrebovať na dekoratívnu, ako na telovú kozmetiku.

V kozmetickej taštičke na dekoratívnu kozmetiku by zaručene nemala chýbať ceruzka na oči alebo linka, vďaka ktorej dokážete zmeniť svoj vzhľad v priebehu niekoľkých minút. Zároveň by sa do kapsičky mali zmestiť menšie očné tiene vo farbe, ktorá lichotí vašim očiam. Vhodnou voľbou je takisto riasenka, ktorá zvýrazní vaše riasy a dodá im na dĺžke a objeme. Z dekoratívnej kozmetiky je dôležitý aj obľúbený rúž alebo lesk. Ten častokrát pozdvihne celú vizáž a vy tak budete pripravená na akúkoľvek situáciu. Pri balení kozmetickej taštičky nezabudnite ani na bronzer alebo tvárenku, ktoré dodajú farbu aj mdlej pleti a okamžite ju rozžiaria. Nedokonalosti pleti zas ukryjú kvalitný make-up a korektor. Do taštičky je vhodné pribaliť si aj pilník, ktorý zaručene oceníte v prípade nehody s nechtami alebo hydratačný krém v menšom balení, ktorý môžete použiť kedykoľvek podľa potreby.

Do taštičky na telovú, pleťovú a vlasovú kozmetiku si pribaľte sprchový gél, šampón, kondicionér, hydratačné telové mlieko, krém pod oči, denný a nočný krém, sérum a vodu na odličovanie a čistenie pleti. Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, zídu sa vám tiež potreby na holenie.

-Partnerská spolupráca-

Mohlo by vás zaujímať