fbpx

Ženy, viete prečo sa vraj oplatí vybrať si za partnera stavbára? Vysvetlenie je zaujímavé…

Ženy, viete prečo sa vraj oplatí vybrať si za partnera stavbára?

Americkí vedci urobili štúdiu, podľa ktorej sú ženy, ktoré majú za manžela alebo milenca stavbára, oveľa spokojnejšie ako tie, ktoré sa družia (intímne) s mužom iného povolania.

Prečo to tak je? V čom je ten vtip?

Stop. Prepáčte.

Je to celé trochu inak.

Vtip v tom nie je.

Je to vtip.

Ale! Čo, ak nie?

Rozoberme si to…

Paralelu medzi spokojnosťou žien s partnerom a povolaním stavbára nezistili americkí vedci, ide naozaj o vtip. A ten vtip je rýdzo východniarsky. Raz darmo, keby aj platilo, že na východe nič nie je, hneď by bolo treba dodať aj to, že na východe je vždy sranda a veselo.

Oni to te vichodňare skrátka vedia. Nedá sa im to uprieť.

Mám kamaráta, ktorý pochádza z východu a nedávno mi poslal do messengera vtip. Robí to dosť často, pretože vie, že stále pracujem a potom som strašne vážna. Riešim len samé dôležité a vážne veci. Napríklad diskrimináciu kvôli veku. Alebo projekty, kde je treba veľa sústredenia.

Tak a z ničoho nič mi pristálo v messengeri toto…

Čo vám poviem. Zasmiala som sa.

Hneď som si to ale v mojej hlave premostila na paralelu o ryšavých ženách. Lebo to všetci vieme a poznáme.

Kdo neměl zrzku, neví, co je láska…

Poznáte? A preskúmal to niekto? Musí to, podľa mňa, hnevať väčšinu ženského pokolenia. A možno to ani nie je pravda. Ale PR pre ryšavky ako vyšité!

Rozmýšľam, z čoho asi vyplynul slogan o ZRZKÁCH. Či k tomu existoval nejaký oficiálny prieskum, alebo je to tiež len vtip, ba možno až pokus o dráždenie žien, čo nie sú ryšavé. Ryšavých je fakticky veľmi málo…

Slogan o ryšavkách, podľa mňa, dráždi aj mužov, lebo naraziť na ryšavku nie je len tak. Urobiť si teda vlastný prieskum nie je až také jednoduché a prakticky sa podarí len málokomu.

Na rozdiel od ryšaviek, stavbárov je ako maku.

Stavia sa stále, aj napriek korone. V oblasti nehnuteľností kríza nie je.

Takže existuje šanca, že tie z vás, ktoré práve hľadajú lásku, hľadajú svoju polovičku… tu je tip na výber podľa profesie. Ak sa pustíte do prieskumu a zistíte holú pravdu, napíšte o tom. Nikdy neviete, komu to pomôže.

Martina Valachová

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

 

 

Mohlo by vás zaujímať…

Ako sa zbaviť plesne a predísť vlhkosti vo vašom dome alebo byte

Mohlo by vás zaujímať