Víkendový Reštart – balans v živote je potrebný

Začnite sa hýbať a telo sa vám odvďačí!

Dámy, ktoré zažili náš jarný reštart už vedia, že na našom pobyte sa nudiť nebudú. A máme pre všetkých absolútnu pecku. V sobotu nás na turistike kombinovanej s Nordic Walking bude sprevádzať originál Oravák telom i srdcom. Znalý prostredia Zuberca a Roháčov. Budeme hľadať aj balans v živote. Víkend bude aj o rozhovoroch s odborníkmi na témy ako sa stravovať, či a ako cvičiť.  Ujsť z reality a naučiť sa vytvoriť si realitu novú, Aj taký bude náš pobyt!

Víkendový Reštart – balans v živote je potrebný!

Po 40ke sa menia naše priority, mení sa telo, mení sa aj rozmýšľanie. Ak ste doteraz napríklad necvičili, cítite, že asi by ste mali. Lebo chrbát bolí. A telo sa tiež ťažšie udržiava v kondícii.

TERMÍN: 27-29.9.2019
MIESTO KONANIA: HOTEL OSOBITÁ – ROHÁČE
CENA: 219 €
PREDPREDAJ: 199 € 

Možnosť kúpiť lístok aj na faktúru – prosím info na mail valachova@40plus.sk. Počet lístkov je limitovaný!

Roháče a k tomu skvelé ubytovanie v Hoteli Osobitá
Galéria fotografií Roháče - HĽADÁTE ÚTEK Z REALITY?

NELA SULLENS – výživová poradkyňa, trénerka

Už roky sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu. 

Už v roku 2004 som prešla svojou fyzickou a odvtedy aj osobnostnou transformáciou. V roku 2006 som ukončila dialkové štúdiu Trénera I. triedy v kulturistike, fitness a silovom trojboji na FTVŠ UK. Dlhodobo som pôsobila v zahraničí, najprv ako profesionálna vojačka, potom fitnes trénerka, kde pribudli viaceré certifikácie fitnes a osobného trénera od AFAA a prestížnej American Council on Exercise a výživového kouča od americkej Precision Nutrition. Sama som v minulosti súťažila a pripravovala zverenkyne na fitness súťaže.

Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a  žien z rôznych oblastí (od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Teší ma vidieť ako zmena ich návykov a myslenia pomohla zabezpečiť zlepšenie zdravia a  funkčného tela, s ktorým sú spokojní pocitovo aj navonok. Ide o vytvorenie zdravých návykov (strava a šport), ktorými zvýšujú produktivitu vo svojej profesii, ale aj kvalitu a harmóniu v osobnom živote.

“Príďte zažiť úžasnú atmosféru. Budem rada štartom a sprievodcom procesu vašej zmeny. Niet na čo čakať? Poďte do toho s nami! Minule sme si to naozaj užili.“

Víkendový Reštart – balans v živote je potrebný!

Víkendový Reštart – balans v živote je potrebný!

ELENA BERNÁTOVÁ – Fyzioterapeut

Je zvláštne ako nám niektoré negatívne veci dokážu pozitívne ovplyvniť náš život. Mňa k pravidelnému pohybu priviedla bolesť chrbtice. Sama na sebe som zistila, že nie lieky, ale pravidelné cvičenie mi pomáha od bolesti. Mala som šťastie, natrafila som na lektorky pilatesu, ktoré ma naučili základy správneho pohybu. Cvičenie s ľuďmi, učenie správneho pohybu a liečba pohybom sa stali mojou profesiou. Dodatočne som vyštudovala odbor FYZIOTERAPIE v Bratislave, som Inštruktor PILATES I.  Na mojich hodinách velmi rada zaraďujem aj prvky zo SPIRALDYNAMIC a z YOGY. 

Som presvedčená, že pravidelným cvičením pocítite úľavu od bolesti, pozitívne zmeny na postave a dobrú náladu. Naučíte sa správne hýbať a koordináciu pohybu využívať v bežnom živote. Veľmi sa na vás teším!️

Elena Bernátová: Ako športovať po štyridsiatke?

ROBERT KORMAŇÁK – sprievodca a inštruktor NW

Róbert Kormaňák –  absolvent Matematicko-fyzikálnej fakulty UK v Bratislave. Pochádza z Oravy ale od končenia VŠ pôsobí väčšinou v Trnave a Bratislave. Z dôvodu vysokej nadváhy absolvoval resekciu žalúdka (úbytok hmotnosti 45 kg) a po operácii sa intenzívne venuje nordic walking a korčuľovaniu inline (najmä tzv. nordic skating), Certifikovaný inštruktor SNWA pre nordic walking a zároveň certifikovaný sprievodca v cestovnom ruchu. Ako turistický sprievodca sa primárne zameriava na Oravu, Trnavu, Bratislavu a Slovensko ako také. 

Víkendový Reštart – balans v živote je potrebný!

Možnosť kúpiť lístok aj na faktúru – prosím info na mail valachova@40plus.sk

Mohlo by vás zaujímať