Víkendový reštart – šport, strava a motivácia

Po 40ke sa menia naše priority, mení sa telo, mení sa aj rozmýšľanie. Ak ste doteraz napríklad necvičili, cítite, že asi by ste mali. Navyše ide jar a v lete chceme vyzerať dobre.
Náš dvojdňový pobyt vás naštartuje a správne nasmeruje. Dokonalú postavu a zdravie vám po dvoch dňoch nedokážeme garantovať. Ale vieme dopomôcť k tomu, aby ste eliminovali zvyky, ktoré vás od cieľa vzďaľujú. Tak čo Idete do toho spolu s nami?
 

TERMÍN: 16-17.3.2019
MIESTO KONANIA: HOTEL ZÁTOKA SENEC

NA ČO VŠETKO SA MOŽETE TEŠIŤ? 

Ubytovanie v Hoteli Zátoka Senec
3x cvičenie s lektormi (cvičenie vlastnou váhou, zdravý chrbát, strečing )
Nordic Walking s certifikovanou inštruktorkou ( základy + tréning na Slnečných jazerách)

Prednáška a diskusia s koučkou – balans v živote
Plná penzia ( 1x raňajky, 2x obed, 1x večera + zdravá desiata a pitný režim)
Neobmedzený vstup do sauny
Diagnostika tela pomocou prístrojov
Konzultácie s certifikovanou výživovou poradkyňou

Prednáška certifikovanej fyzioterapeutky
Free wifi a parkovanie pred hotelom
Neskorý checkout

ZAUJÍMAVOSŤ

Večeru si v sobotu pripravíme spoločne, aby ste si vedeli neskôr doma poradiť so zdravou stravou a jej zavedením do života. Príprava zdravej večere – spoločné varenie v “poľnej kuchyni”

LEKTORI

NELA SULLENS – hlavný lektor FIT pobytu
„Už niekoľko rokov sprevádzam ľudí na ceste ich osobnej transformácie,  ktorá im zabezpečí viditeľné výsledky a dlhodobo fungujúcu zmenu životného štýlu. Do dnešného dňa som pracovala s desiatkami mužov a žien z rôznych oblastí ( od manažérov, vojakov, cez účtovníčky, administratívnych pracovníkov…). Pomohla som im, aby sa postupnou zmenou návykov prepracovali k telu, s ktorým sú spokojní.  Ich telo je nielen pohľadnejšie, ale hlavne funkčné. Vďaka zdravým návykom (strava a šport) zvýšili produktivitu a prestíž vo svojej profesii, ale aj harmóniu v osobnom živote.

“Bude mi cťou, ak budem stáť na začiatku procesu vašej zmeny. Poďte do toho s nami!”

KATARÍNA ÁRENDÁŠ – NORDIC WALKING

Katka je certifikovanou inštruktorkou nordic walkingu.  „Áno, Nordic Walking je šport, pre každého! Bez ohľadu na vek, pohlavie alebo telesnú zdatnosť. Tento šport neovplyvňuje ani počasie. Možno sa mu venovať po celý rok. Nezáleží ani na teréne. Je potrebné si zobrať paličky a ísť. Či už v lese, okolo jazera, na lúke, na pláži…
Proste tam, kde nás príroda môže pozitívne naladiť, uvoľniť naše psychické napätie a odpútať sa od každodenných starostí. 

Správna nordicwalkingová technika chôdze a súčasné použitie NW paličiek nám prináša veľa zdravotných benefitov. Zapája sa 90% svalov nášho tela. Posilňujú sa vnútorné svaly hornej polovice tela, účinne sa zvyšuje efektivita krvného obehu i pľúc. A to je to, čím sa NW odlišuje od bežnej chôdze.“

ELENA BERNÁTOVÁ – FYZIOTERAPEUT

Mám vyštudovaný odbor FYZIOTERAPIE v Bratislave. Počas a po ukončení  štúdia som získala prax v nemocnici. V roku 2012 som sa stala Inštruktor PILATES I. kvalifikačného stupňa, v rámci pilatesu som absolvovala kurzy Pilates v tehotenstve a po pôrode, Pilates s náradím, Pilates a skolióza, Pilates a reformer, Školenie pilates Medical – Aby chrbát nebolel. Medzi ďalšie kurzy a školenia patrí McKenzie metóda  časť A B C, SM – Systém I. II., Kineziotaping I. a II. V minulom roku som ukončila kurz Spiraldynamic Lehrgang Basic. V súčasnosti navštevujem kurz Inštruktora yogy v Yoga centre Moedling.

Som presvedčená, že pravidelným cvičením pocítite úľavu od bolesti, pozitívne zmeny na postave a dobrú náladu. Naučíte sa správne hýbať a koordináciu pohybu využívať v bežnom živote.

 

ANDREA TRÁVNIČKOVÁ – INŠPIRATÍVNY KOUČ

Andrea Trávničková, predsedníčka oz 40+„Venujem sa individuálnemu koučingu, inšpirujem a sprevádzam svojich klientov na ceste ich osobného a profesionálneho rastu. Svoje zručnosti rozvíjam v spolupráci s Inštitútom Virginie Satirovej (IVS), kde som úspešne absolvovala dvojročný výcvik podľa modelu Virginie Satirovej pre pomáhajúce profesie. 

Moja prednáška a diskusia sa bude venovať hľadaniu balansu v živote a vytvorenia si vlastnej cesty a tempa. Pretože zavedenie zmien do života a ich udržanie nie je udalosťou. Je to proces. 

 

 

Cena: 159 EUR/osoba
Počet miest je limitovaný!

Mohlo by vás zaujímať