fbpx
upozornenie na nový vírus

Internetom koluje upozornenie na nový vírus. Je nebezpečnejší ako všetky ostatné…

Tento text uverejňujeme na odľahčenie napätej atmosféry…

Ďalšia vlna vírusovej infekcie sa k nám blíži. Doteraz bolo infikovaných iba niekoľko ľudí, zdá sa však, že vírus zmutoval a rozšíril sa z rôznych krajín – rýchlejšie ako všetky ostatné.

Vírus ohrozujúci systém bol pomenovaný WAKING-UP-FLU. Vedie to k náhlej jasnosti mysle a povedomia tu a teraz.

Začína sa celkom neškodne požitím organických bielkovín a kurkumy, nasleduje silná averzia k masmédiám. Príznaky sa potom vyvinú v súcitné, zjednotené vedomie a hlboké spojenie s vlastnou dušou a duchom – čo vedie k doteraz neznámej slobode od strachu. Poslednou fázou je bezpodmienečná láska a vďačnosť za stvorenie.

Tradičné prostriedky liečby tejto choroby, ako sú chemtraily, hromadné očkovanie, hrozby zlyhania akciového trhu alebo vojny, sa zdajú byť úplne bez účinku.

Temná elitná elita nevie, čo má robiť! Elity dali tomuto vírusu novú výstražnú kategóriu, pretože by mohla podstatne zmeniť život na Zemi. Jedna významná inštitúcia vraj dokonca poslala správu siedmim miliardám pozemšťanov: „zostaňte v bezpečí, zostaňte vo svojej matrici“, ale to nemalo žiadny účinok.

Odborníci označujú tento vírus za PRAVÝ VIRUS a je vysoko infekčný. Aby ste tomu zabránili, musíte sa radikálne vyhnúť kontaktu so samostatne zmýšľajúcimi a zodpovedne konajúcimi ľudskými bytosťami!

Existuje dokonca podozrenie, že by sa tento vírus mohol prenášať telepaticky. Najnovší výskum konečne odhalil celú cestu prenosu: táto choroba sa často začína prečítaním tejto dekódovanej správy – s inkubačnou periódou niekoľko milisekúnd.

Srdečne vítame slobodu. Naše číslo rastie každým dňom.
Autor neznámy

 

Mohlo by vás zaujímať