Na 75% upchatá cieva je čistá. Aj točenie hlavy ustalo. Lekárka nemohla uveriť a pýtala sa, čo som urobila

Ilustračné foto Pixabay

Upchatá cieva je zrazu čistá. Aj točenie hlavy ustalo. Lekárka nemohla uveriť a pýtala sa, čo som urobila…

Nedávno sme publikovali rozhovor s Danielom Fialom, ktorý sa po skúsenostiach s rakovinou v ich rodine „náhodou“ dostal k drevokazným hubám a ich využitiu na prevenciu (imunita), ale aj ako podpora pri ťažších zdravotných stavoch. Pod rozhovorom je veľa pozitívnych skúseností. Jednu z nich uverejňujeme. Alternatíva z prírody, totiž, môže byť dobrým pomocníkom. Aspoň tak to uviedla diváčka, ktorá mala zdravotné problémy, za ktorými bola upchatá cieva – uvádza  Oľga Šišková v komentári na YouTube.
Skúsenosť diváčky Oľgy Šiškovej

Chcem sa s vami podeliť s mojou skúsenosťou s produktami – drevokazné huby v mede, o ktorých bola reč (v rozhovore v podcaste ODznova). V rámci očisty organizmu som si na začiatku tohto roka objednala všetky tri druhy medov a  podľa návodu som ich využila. Prvá moja skúsenosť bola, že som získala veľa energie.  Mala som dlhodobo problém s točením hlavy, kde po vyšetrení mi bola diagnostikovaná upchatá jedna cieva (75%) vedúca do mozgu, ktorá mi problémy spôsobovala.

Po využívaní všetkých troch medov som si ani neuvedomila, že  tento problém ustal.

V lete ma potom v rámci preventívnej prehliadky poslala lekárka  na kontrolu ultrazvukom, kde už ultrazvuk nevykazoval zmeny. Lekárka ma preto poslala ešte na magnetickú rezonanciu, pretože sa potrebovala utvrdiť. Výsledok však ukázal rovnaký stav, ako ultrazvuk.  Lekárka nemohla uveriť, že je všetko v poriadku. Pýtala sa ma, čo som robila a tak som jej povedala o mede s drevokaznými hubami. Tvárila sa, že ma nepočuje. U mojej lekárky alternatíva neexistuje. Tento problém s cievou a točením hlavy sa mi už do dnešného dňa neobjavil a energiu mám stále rovnakú.

V rámci očisty organizmu som si objednala a už aj začala v decembri používať ďalšiu várku troch medov. Ďakujem výrobcom za úžasný produkt, ktorý mi zmenil život k lepšiemu… Koniec citácie

Drevokazné huby sa vo východnej medicíne objavujú už stovky rokov…

Postupne ich spoznávajú ľudia aj v našich končinách. Je zrejmé, že majú svoje miesto pri hľadaní cesty za zdravím. Dobré skúsenosti hovoria za seba aj u ľudí s cukrovkou, crohnom, a inými diagnózami…“ Viac v rozhovore. Tip na hosťa a tému ste mi poslali vy, milí priatelia, diváci. Ďakujem. Daniel spomenul aj cenu produktu a kde sa dá kúpiť výhodnejšie so zľavou 300 korún (cca 13 €)…LINK:  https://supramedex.sk/vyhodne/

Viac sa dozviete v rozhovore.

Stačí kliknúť na tlačítko play.

Pripravila: Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať