Univerzálny nábytok do kuchyne, obývačky či garáže, ktorý vytvára a šetrí miesto

Univerzálny nábytok do kuchyne, obývačky či garáže, ktorý vytvára a šetrí miesto

Reč je o kovových regáloch, ktoré rozhodne nepatria iba do dielní, skladov a garáží. Ide o nábytok, ktorý môžete využiť v podstate v akejkoľvek miestnosti, a vôbec nemusíte mať obavy z jeho dizajnu. Dostupné sú aj štýlové regály vhodné do interiéru, ktorých prítomnosť a služby si vy aj vaši členovia rodiny zamilujete.

Pokračujte v čítaní a určite sa o tom presvedčíte.

Praktický kovový regál do kuchyne

Kovový regál do špajze nemusí vynikať dizajnom, dôležitá je najmä jeho funkčnosť a dostatočná nosnosť. Skrutkový kovový regál môže dosiahnuť nosnosť aj 100 kg na policu, takže do neho uložíte oveľa viac ako iba zásoby potravín. Bez problémov poskytne miesto aj kuchynským spotrebičom. Vďaka subtílnej, ale odolnej a pevnej konštrukcii nezaberie zbytočne veľa miesta, čo je v stiesnenejšej špajze veľká výhoda.

Ak potrebujete regál do kuchyne, klasický pozinkovaný regál, ktorý je odolný voči korózii a mechanickému poškodeniu nič nepokazí. Jeho údržba je nenáročná, má dlhú životnosť a trvalo pekný vzhľad. Navyše ho bez problémov môžete využiť aj v pivnici alebo v garáži, ak už ho v kuchyni nebudete potrebovať.

Tí, ktorí si potrpia aj na estetickú stránku ocenia kombináciu policového a nástenného regálového dekoratívneho systému z dreva a kovu. Elegantný dizajn je vhodný nielen do kuchyne, ale aj v podstate do akejkoľvek miestnosti v domácnosti.

Kovový regál sa hodí aj do obývačky

Moderná domácnosť je ako stvorená pre kovové regály, ktoré môžu zdobiť aj obývačku. Okrem spomínaných regálov z kombinácie dreva a kovu môžete mať v obývačke aj farebné kovové regály, ktoré nepôsobia tak stroho a chladne ako klasické pozinkované modely. Dajú sa vkusne zakomponovať nielen do obývačky, ale aj do detskej izby alebo spálne.

Na útulnosti im pridajú aj pekné škatule, košíky alebo úložné boxy na drobnosti, prípadne si na ne môžete uložiť aj dekorácie. Napríklad  v detskej izbe môže regál doslova zasvietiť, ak ho omotáte decentnou svetelnou reťazou, ktorá je zároveň skvelým doplnkovým osvetlením s príjemnou atmosférou.

Praktický a funkčný regál do dielne a garáže

Dielňa, sklad, pivnica alebo garáž si vyžaduje v prvom rade funkčný, praktický a odolný regál, ktorý nepoškodí ani vlhkosť. Kovové regály s pozinkovanou oceľou nebudú hrdzavieť, takže sú ideálne do takéhoto prostredia. Okrem regálov s plnými kovovými policami sú dostupné aj regály s drôtenými policami a policami z HDF.

Vysoká nosnosť a odolnosť konštrukcie umožňuje na police ukladať aj ťažké predmety ako je príslušenstvo k autu, športové potreby, sezónne pneumatiky a podobne. Skrutkové aj bezskrutkové regály sa jednoducho montujú aj rozkladajú vďaka čomu ich jednoducho v prípade potreby premiestnite. Výhodou je aj to, že regály sa dajú spájať čím sa vytvorí praktický a efektívny úložný systém.

Zdroj obrázkov:W.S Worldwide Shelving GmbH

Mohlo by vás zaujímať